Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Groove For Life Mod
San Andreas Trailer
Driver Mod 1.22
Vice City 1.1 Patch
GTA Liberty City
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - MIASTA

Liberty City - pierwsze miasto w GTA. Powstało ono na wzór Nowego Jorku, czego dowodem jest wiele cech podobnych, takich jak Central Park, Brooklyn, czy żółte taksówki. Na tej mapie znajdziemy tylko dwa rodzaje broni: pistolet i karabin maszynowy. Do najszybszych pojazdów jakie można znaleźć w Liberty City zalicza się Beast GTS, Countash, Coosie oraz super szybki motor o takiej właśnie nazwie - SuperBike, którym można jeździć po schodach i wykonywać niezłe skoki. Aby ukończyć miasto należy zebrać w pierwszym epizodzie miliona dolarów i dwóch milionów w drugiej części.

San Andreas - po uzbieraniu wymaganej sumki w Liberty City przenosimy się na Zachodnie Wybrzeże do San Andreas, czyli miasta przypominającego San Francisco. Nazwa mapy powstała od słynnego uskoku San Andreas, który rzeczywiście można zauważyć w grze. Poza tym znajduje się tam most, który trochę przypomina Golden Gate z S.F. W tym mieście pojawiają się już reszta broni, czyli miotacz płomieni oraz rakietnica. Również w tym mieście nie zabrakło super-szybkich pojazdów, m.in. pojawił się Itali GTO. W pierwszej części San Andreas należy uzbierać ponownie dwa miliony zielonych, a w drugiej już trzy miliony, co na początku może zająć nawet klika godzin gry.

Vice City - jest ostatnim miastem w GTA i jak każde inne, posiada niepowtarzalny klimat. Tym razem przenosząc się na południe, trafiamy do przestępczego miasta Miami, gdzie palmy, szybkie wozy i brudne interesy stanowią całą rzeczywistość. Poziom trudności misji w tym mieście jest już bardzo wysoki. Lecz oczywiście wojny gangów i szybka jazda samochodem nie są niczym nieprzyjemnym. W pierwszym epizodzie Vice City trzeba będzie uzbierać 3 miliony dolarów, w drugim - pięć milionów!


Autor: Slash

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.098 sekund