Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
'05 Ford Mustang GT
1986 Volkswagen Golf LS
Gold Edition - Audi TT
Mini Sparrow
Dynamite V1
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - INFORMACJE

Grand Theft Auto narodziło się w grudniu 1997 roku. Panowie z firmy BMG podjęli się stworzenia doskonalej samochodówki, w której będziemy mogli kontrolować naszym losem. Niestety zaraz po jej wydaniu, została ostro skrytykowana i oznaczona znakiem "18" ze względu na jej dużą brutalność. Początkowo gra nie była uważana za rewelację, jednak stopniowo zaczęła cieszyć młodych komputerowców. Wyobraźcie sobie... wcielamy się w rolę prostego złodziejaszka i bijemy kasę na lewych interesach. Gra składa się z 3 miast (każde z nich podzielone na 2 połówki), a naszym zadaniem jest dostać się do kolejnej części gry. Niestety uda nam się osiągnąć cel tylko wtedy gdy zdobędziemy odpowiednią ilość pieniędzy. Sposobem wzbogacenia się w grze jest:

  • kradzież samochodów i sprzedawanie ich w dokach mafii
  • rzetelne wypełnianie misji
  • wolna gra, czyli masakra w mieście polegająca na zniszczeniu wszystkiego co się da
Na każdej z map czyli w 6 lewelach, dostępnych jest po około 25 misji. Najważniejszymi osobami w grze są bosowie tacy jak: Bubby, Uncle fu, Samuel Deever, Brother Marcus. Misje są bardzo proste, jednak niektóre oczekują z naszej strony szybkości i sprytu. Nie obyło się jak w każdej grze bez kłopotów... Na każdym kroku towarzyszy nam policja, która będzie nas ganiać za przekroczenie prawa. Z biegiem naszej brutalności policji będzie przybywać, aż w końcu zacznie zastawiać na drodze barykady i używać karabinów maszynowych. Musimy się oczywiście jakoś bronić. Niestety twórcy gry zaopatrzyli nas tylko w 4 dość marne rodzaje broni (pistolet, karabin maszynowy, wyrzutnia rakiet i miotacz ognia). Dlatego też musimy się wykazać niesamowitym sprytem i poczuciem rytmu w grze, aby nie dać się złapać i wykonać określone zadania.
Jeśli chodzi o samą grafikę i wymagania gry to nie są one wyrugowane. Gra ma już ponad 6 lat i nie możemy jej porównywać do najnowszych gier. Grafika w grze nie jest dość rozbudowana, jednak nie ma mowy o widocznych wielkich pixelach :) Z pewnością każdy gracz nie będzie mógł powiedzieć, że na jego maszynie gra nie jest w stanie ruszyć lub, że mu zwalnia czy cos w tym stylu.
Minimalne wymagania gry to:
  • Procesor: 486 BX4/100
  • Pamięć: 16 MB
  • Karta graficzna: SVGA
Zalecane wymagania gry to:
  • Procesor: Pentium 75
  • Pamięć: 16 MB
  • Karta graficzna: SVGA 2MB
Jak widać nie potrzebny jest niesamowity sprzęt żeby gra mogła nam działać, aczkolwiek im lepszy tym lepiej gra działa :) GTA 1 to niesamowicie ciekawa gra dla wielu z nas i z pewnością pomimo jej wieku warto w nią czasem zaglądnąć.


Autor: rapek

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.052 sekund