Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Liberty City Stories Font
GTA Parking v. 1.0
West Coast Customs
Gold Edition - '02 Honda
Gang War Mod
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - PRZEDMIOTY

Apteczka

Dzięki temu przedmiotowi, w mgnieniu oka, odzyskujemy pełnie zdrowia. Najczęściej znajdujemy je, przy szpitalach, gdzie znajdujemy dwa takie przedmioty. Szybko też się regenerują, więc nie powinniśmy mieć problemów ze zdrowiem

Pancerz

Dodatkowa ochrona przed natychmiastową śmiercią. Po zebraniu przedmiotu, pojawia się dodatkowy miernik, który pokazuje nam stan pancerza. Gdy zostajemy zaatakowani, to najpierw spada miernik pancerza, a później życia. Przedmiot najczęściej znajdujemy na komisariacie. Istnieje również możliwość uzupełnienia miernika pancerza poprzez wejście do furgonetki SWAT(Enforce) oraz wyjście z pojazdu.

Pigułki

Specjalne pigułki sprawiają, że poruszamy się w zwolnionym tempie oraz stajemy się dużo silniejsi. Jednak pigułka, po pewnym okresie czasu przestaje działać. W grze znajduje się również błąd, który uniemożliwia wyjście z pociągu, podczas działania pigułki. Przedmiot znajdujemy w najróżniejszych miejscach w Liberty City.

Gwiazda

Ten przedmiot pozwala na zmniejszenie stopnia poszukiwania przez stróżów prawa (Wandet level). Jedyną niedogodnością jest to, że gwiazda zmniejsza poziom poszukiwania tylko o jeden stopień, więc jeżeli mamy 4 lub więcej gwiazdek, będziemy mieć problem z pozbyciem się policji. Gwiazdki znajdujemy w najróżniejszych miejscach w mieście.

Rampages

Białe czaszki, zwane w grze Rampages, umożliwiają nam wykonanie mini misji. Dokładny opis przedmiotu oraz miejsca gdzie można je znaleźć, znajdziecie w dziale „Rampages”, na naszej stronie.

Ukryte paczki

Przedmiotów tych jest w Liberty City 100 i są wymagane do ukończenia gry w 100%. Co 10 paczek otrzymujemy broń przed kryjówką, która ciągle się tam pojawia. Po dokładniejszy opis paczek oraz miejsca gdzie można je znaleźć zapraszam do działu „Ukryte paczki” na naszej stronie


Autor: JackJack

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.076 sekund