Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Bazooka
Gangsterskie porachunki - Odci
Powrót mafii - odcinek 3
GTA III PL Patch
10 X Draw Distance
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - ZAPOWIEDŹ

Untitled Document

Moja lista gier, na które czekam z niecierpliwością nie jest długa. Dosłownie za parę dni wyjdzie „Splinter Cell Chaos Theory”, trzecia część serii „przygód” tajnego amerykańskiego agenta. Następną perełką jest „Age of Empires III” (trzecia odsłona bardzo znanej strategii Microsoftu). Ważnym tytułem jest także „Mafia 2”, ale informacje na jej temat są niestety skąpe. No i moja lista się kończy... A zamyka ją......nic innego jak Grand Theft Auto San Andreas !

Do 10 czerwca zostało jeszcze sporo czasu, ale jest w tym więcej zalet niż wad. Po pierwsze radziłbym podrasować trochę kompa, aby sprostał wymaganiom gry. Pamiętajcie też, że im dłużej poczekamy na San Andreas, tym więcej czasu na poprawki będą mieli autorzy, co ostatecznie spowoduje, że gra będzie lepsza :) Jednak jak na razie data premiery jest stała, i nic nie wskazuje na jej zmianę.

W październiku 2004 San Andreas wyszło na konsolę PS2. Już wtedy wszystko było jasne. Oto ukazała się najlepsza odsłona serii. Nowy GTA wprost „gniecie” pozostałe części. Twórcy jakby czytali w naszych myślach - poprawili wszystkie błędy i inne „bugi”, które nie podobały się graczom. Wielka grywalność, miliony misji, nieograniczona działalność, dopracowany scenariusz i fenomenalna ścieżka dźwiękowa, to cechy, za które pokochamy nowego GTA. Ale zacznijmy od początku. Nazywasz się Carl Johnson. Po dokładnym zwiedzeniu więzienia w Liberty City, wracasz do domku (lecz ciepłej matczynej zupki się nie spodziewaj :P). I to powinno na razie Ci wystarczyć, resztę faktów poznasz w grze, nie ma co sobie psuć zabawy :) Tak jak i w Vice City, świat gry został całkowicie wymyślony przez autorów, jednak wzorowali się oni na prawdziwych miastach: Las Vegas, Los Angeles i San Francisco. Tak powstały: Las Venturas, Los Santos i San Fierro. Jednak nie samymi metropoliami człowiek żyje, i tak możemy „pozwiedzać” sobie lasy, wioski, góry, tereny podmokłe, różnego rodzaju gospodarstwa, czy.....pustynię! Na wielki plus można zaliczyć zupełnie nowy stopień interaktywności. Pomiędzy wykonywaniem misji możemy kupić znacznie więcej budynków. Do naszej dyspozycji są też takie „smaczki” jak: siłownia, salon tatuaży, kasyna, zakłady fryzjerskie, kwiaciarnie, sklepy z ciuszkami, restauracje, kluby, porty, lotniska, boiska do gry w kosza, czy nawet.......warsztaty do tuningu samochodów! Jak nietrudno się domyślić, daje to ogromne możliwości i wprowadza nowe drogi do gry. Do GTA San Andreas zostały dodane dwa zupełnie nowe środki transportu. Rower i samolot, bo o nich mowa, są idealnym rozwiązaniem. Ciekawe co nam zaserwują autorzy w następnej części? Statek kosmiczny? Łódź podwodną :)? Nowym elementem jest także sprawność fizyczna bohatera. Jeżeli myślisz, że ciągłe chodzenie do fast-foodów i zjadanie ton hamburgerów jest zdrowe, to grubo się mylisz. Gdy właśnie taki tryb będziesz reprezentował, Twój bohater po prostu przytyje! Zbędne kalorie spalisz na siłowni, zwiększając tym samym siłę bohatera.

Grand Theft Auto San Andreas nadchodzi wielkimi krokami. To będzie zdecydowanie najlepsza część serii. Aby tylko Rockstar nie spaprał konwersji z PS2. Jeżeli jednak wszystko pójdzie po myśli autorów, wakacje będziemy mieli z głowy :D! Czekamy!


Autor: Suchy

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.12 sekund