Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
World Trade Center Mod
Gold Edition - Lowrider Bike
Powrót mafii - odcinek 1
Gangsterskie porachunki - Odci
New Chrysler Garage
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - CZOŁG

Untitled Document

Zdobywamy czołg

W tym dziale chciałbym pokazać wam, w jaki sposób zdobyć czołg. Moim zdaniem jest to najprostsza metoda, jednak „gablotę” można zdobyć na wiele przeróżnych sposobów, być może nawet łatwiejszych. W opisywanej przez mnie sytuacji ukończyłem już cała grę, dlatego też mam 200 kamizelki i życia. Nie jest to żaden kod, czy też mod, aby mieć tyle punktów wystarczy „tylko” ukończyć cała grę.

1) Bardzo ważny jest dobór miejscówki. Ja wybrałem budynek w Downtown, nad sklepem z bronią. Jest tam duży ruch, toteż łatwiej uzyskamy wiekszą liczbę gwiazdek. Nie zapomnij też o uzbrojeniu! Do zdobycia czołgu radzę wziąć: wyrzutnię rakiet z 15 nabojami, M4 z 600 nabojami, oczywiście kamizelkę kuloodporną, shotguna automatycznego ( S.P.A.S 12) i z 40 granatów.

2) Rozgość się i zacznij walić do wszystkiego co się rusza. Musisz zdobyć sześć gwiazdek, tylko wtedy czołg podjedzie pod budynek. Do przechodniów i glin strzelaj z miejsca pokazanego na screenach.

3) Gdy będziesz mieć już trzy gwiazdki, pojawi się helikopter policji, twoje jedyne zagrożenie. Spław go paroma strzałami z wyrzutni rakiet. Po wizycie 2-3 helikopterów zapali się oczekiwana brakująca gwiazdka.

4) Gdy potężny "Rhino" pojawi się pod budynkiem musisz jedynie poczekać, aż wojskowi opuszczą czołg. W moim przypadku stało się tak dopiero, gdy podjechał drugi czołg, i to z niego wysiedli panowie. Tak więc nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość :) Gdy już tak się stanie, zastrzel wojskowych, oczyść teren granatami, skacz na dół i szybko wskakuj do środka! To praktycznie najtrudniejszy manewr.

5) Gdy już znajdziesz się w środku, kieruj się w stronę najbliższej kryjówki. Pamiętaj, choć jesteś w czołgu nadal masz najwyższy poziom poszukiwania, gliny nie dadzą ci spokoju. Omijaj inne żelazne Rhino, a także wozy wojskowe (mozesz także do nich strzelać).

6) Jeżeli przedtem nie oczyściłeś garażu, to hmmm......masz problem :) Spróbuj staranować pozostałe wozy, musisz zaparkować w garażu!

7) Teraz sprawa wygląda banalnie. Pakuj się do willi, oczyść ją z glin i zapisz stan gry.

8) Wczytaj grę. Policji i wojska nie ma! A zgadnij co czeka na ciebie w garażu :] Teraz prawo zawsze będzie po twojej stronie :D


Autor: Suchy

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.088 sekund