Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
TXD Tool
Love Money - odcinek 2(part2)
1970 Chevrolet Chevelle SS
Ufo Hunter
Groove For Life Mod
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - STADION

Untitled Document

Choć z GTA VC spędziłem bardzo dużo czasu, ciągle mnie zaskakuje. Irytowała mnie budowla stadionu (Downtown), po co autorzy trudzili się aby powstał ten budynek? Pewnego dnia postanowiłem sprawdzić co kryje tajemnicza placówka. Minęło bardzo dużo czasu, kiedy zorientowałem się, że stadion jest otwierany po godzinie 20. Jednak mój trud nie poszedł na marne! Misje na stadionie są bardzo fajnie i przyjemne. Czytajcie dalej a się przekonacie ;)

Udajemy się do Downtown, gdyż tam mieści się budynek stadionu. Pamiętaj, że do środka dostaniesz się po godzinie 20. Jeżeli nie chce ci się czekać, po prostu zrób save w niedalekiej kryjówce, a zegar wskaże późniejszą godzinę.

Udaj się na najwyższy poziom, drzwi stoją otworem :)

Dirtring

Misje są rozgrywane na zasadzie: każdego dnia co innego. Jest ich łącznie trzy. Jako pierwszą opiszę misję na motorze. Trzeba wykonywać ewolucje, aby zebrać wszystkie punkty kontrolne. Z pozoru łatwe zadanie, okazuje się dużo trudniejsze. Choć nie masz tu ograniczeń czasowych, a twój motor jest niezniszczalny, na wysoko zawieszone checkpointy dostać się jest ciężko. Najwięcej kłopotu sprawiają punkty na ostrych ściankach (widać na screenie po prawo), wydaje mi sie że najlepiej pokonać je jadąc wolno, ale precyzyjnie. W zależności od czasu w jakim pokonaliśmy trasę, dostaniemy:

5 minut = 50 000$

10 minut = 10 000$

więcej niż 10 = 5000$

Mój wynik pozostawię bez komentarza :)

Hotring

Reguły gry są banalne, przejechać 12 okrążeń i zmieścić sie w pierwszej trójce. Należy zwrócić uwagę na zniszczenia samochodu, gdyż przeciwnicy o uczciwej jeździe raczej nie słyszeli :) Radzę na samym początku jechać prawą stroną, wyminąć wszystkich i spokojnie dojechać do mety. Na zakrętach możesz lekko użyć hamulca ręcznego, ten zabieg powinien pomóc ci w rozgrywce. Jeżeli jednak wpakujesz się w kupę wrogich samochodów, a wskaźnik zniszczeń znacząco wzrośnie, swoją furę możesz podreperować w specjalnym punkcie na trasie. Zatrzymaj się tam na chwilkę a gablota się naprawi. Nagrody:

*1 miejsce = 5000$

*2 miejsce = 1500$

*3 miejsce = 500$

Bloodring

Takiej rozwałki w GTA jeszcze nie było :D Jesteś sam przeciwko wszystkim samochodom na stadionie. Musisz tak zebrać żółte punkty, aby licznik czasu doszedł do 2 minut. Pamiętaj że wróg nie śpi i będzie ci utrudniał zadanie najlepiej jak potrafi. O furę raczej się nie martw, uważaj tylko na wybuchające wozy. Kiedy już osiągniesz wymagany czas, dostaniesz 1000$ nagrody.


Autor: Suchy

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.045 sekund