Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Gangsterskie porachunki - Odci
Euro Pack
Ocram's Stunt Map
Vendetta odc. 7
Powrót mafii - odcinek 1
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - POSIADŁOŚCI

Budynki

W tym dziale chciałbym pokazać wszystkie budynki, gdzie znajdziemy paletę dodatkowych misji. Lecz wperw trzeba zakupić każdy z budynków. Ceny są różne, ale niewątpliwie najdroższy jest klub Malibu. Jednak po ukończeniu misji, przed budynkiem pokaże się ikonka ze stanem uzbieranych pieniędzy. Mogą to być różne sumy, jeżeli będziemy chcieli "wziąść" kasę, możemy to zrobić w każdej chwili. Zapraszam do lektury.


Cherry Popper

Cena: 20 000$

Zarobek: Tyle ile uzbierasz + 3000$ za rozwiezienie 50 sztuk

Uzyskujemy tutaj dostęp do nowej fury. Mr. Whoppe to nic innego, jak samochód z lodami. Wystarczy zatrzymać się obok klientów, puścić muzykę i czekać, aż licznik kasy podskoczy do góry. Miła przerwa między misjami.


Car Showroom

Cena: 50 000$

Zarobek: 9000$

Oprócz faktu, ze znajduje sie tu Pay 'n' Spray, możemy wykonać tu kilka ciekawych misji. A raczej wyścigów :) Należy zejść na dół, spiasać listę poszukiwanych samochodów i każdy dostarczyć na parking, wtedy otrzymasz nowe, lepsze fury i kasę. Tradycyjnie po całkowitym wypełnieniu zadania, przed budynkiem będzie przypływać forsa.

Lista wozów i nagrody za ich zebranie (kasa przed budynkiem):

1 Idaho, Stallion, Blista, Compact, Rancher, Esperanto, Landstalker Deluxo + 1500$

2 Sabre, Virgo, Admiral, Sentinel, Stretch, Washington Sabre Turbo + 4000$

3 Cheetach, Infernus, Banshee, Phoenix, Stinger, Comet Sandking + 6000$

4 Pizza Boy, Caddy, Cuban Hermes, Voodoo, Baggage Handler, Mr. Whoopee Hotring Racer + 9000$


Print Works

Cena: 70 000$

Zarobek: 8000$

Drukarnia, która w późniejszej fazie zostaje przerobiona na drukarnię fałszywych banknotów. Raczej nieciekawa budowla, parę misji do wykonania.

Misje:

Pierwsza z nich to szturm na statek w porcie, musisz odzyskać pewne dokumenty od kapitana statku. Wsiadaj do taxi, następnie po krótkiej odprawie w Malibu jedź do portu. Pozabijaj upierdliwych ochroniarzy, i biegnij sprintem (Shift) w lewo, a następnie po schodach na górę. Pogadaj z kapitanem, i znów sprintem na dół do swojego pojazdu. Twoim celem jest teraz dotarcie do drukarni.

Druga misja. Radzę wziąść ze sobą snajperkę i oczywiście kamizelkę. Jedź we wskazane miejsce. Rozwal gangsterów ze snajperki. Helikopter z kurierem zaraz przyleci. Przestrzel koła samochodu kuriera i z wdziękiem zabierz mu przesyłkę (nie zabijająć go w samochodzie!). Teraz udaj się do drukarni.


Kaufman Cabs

Cena: 40 000$

Zarobek: 5000$

Tu zamieniasz się w taksówkarza, i wykonujesz misje w taryfie ;)

Misje:

Najfajniejsza jest pierwsza z nich. Gdy podjedziesz po klienta, zza rogu wyskoczy konkurencja i zabierze ci go. Nie pozwól mu dojechć na lotnisko, ale uważaj żeby nie rozwalić doszczętnie jego fury. Radzę strzelać krótkimi seriami z UZI, aż gościu się wystraszy i przejdzie do twojej taryfy.

W drugiej misji trzeba rozwalić taksówki konkurencji, nic specjalnego. Zatarasuj drogę, schowaj sie za samochodem i ostrzeliwywuj wrogów. Jeżeli jakaś sztuka ci ucieknie, goń ją aż do śmierci :D

Ostania misja, w której zostaniesz ofiarą spisku. Jedź do portu, Mercedes ciebie oszukała i zewsząd nadjedzie dużo taksówek. Pojawi się zegar z czasem, tyle musisz wytrzymać (przy życiu oczywiście). Po nawałnicy taksówek, nadjedzie boss, który zacznie do ciebie kozaczyć. Przemów mu do rozumu i zabij patałacha. Po ukończeniu dostaniesz nową taxi - Zebra Cab. The End :)


Studio Filmowe

Cena: 60 000$

Zarobek: 7000$

Jeżeli myślisz, że powstają tu filmy na miarę tych z Hollywood jesteś w błędzie. Jest to placówka, gdzie produkowane są filmy por..... no dla dorosłych :) Jedna z ciekawszych miejscówek, polecam rozejrzeć się po terenie - można tu spotkać fajne rzeczy ;)

Misje:

Udaj się we wskazane miejsce. Gdy już spotkasz oczekiwaną kobietę - Candy, z samochodu wysiądzie banda gangsterów. Zabij ich i zacznij gonić samochód alfonsa Candy. Strzelaj w jego furę, a gdy puści się galopem zabij celnym strzałem :D Wróć po kobietę i udaj się do wskazanej pizzeri na mapie. Zakoś jakąś większą furę, żeby mogła wejść do niej nowa koleżanka - Mercedes. Jedź do wytwórni filmowej, twoja misja zakończona.

W drugiej misji trzeba zbierać punkty latając samolotem. Do góry podnosisz się 9, opuszczasz 6. Radzę zacząć od prawej strony, kończąc swoją podróż przy porcie.

Ta misja bardzo mi się podobała :) Wsiadaj do helikoptera, muszisz śledzić Candy. I tak podążając za nią dotrzesz do prywatnej willi, z kompleksem basenowym na dachu :D Wyląduj nieopodal i pstryknij trzy zdjęcia Candy i senatorowi. Policja zacznie cię poszukiwać, więc szybko uciekaj do studia.

Ostatnie zlecenie to ciąg ewolucji i skoków na ścigaczu. Jedź we wskazane miejsce (dość szybko, bo misja jest na czas). W budynku wejdź do windy. Teraz wykonaj skok, którym dostaniesz się do środka dziwnej budowli. Dalej sobie poradzisz, masz tylko jedną drogę do celu. Pamiętaj tylko o czasie (musisz zdążyć przed 7.00 i zniszczeniach szcigacza, który niezniszczalny nie jest). Po wykonianiu roboty, podziwiaj widok :D Wracaj do studia.


Przystań

Cena: 10 000$

Zarobek: 2000$

A co można robić w przystani? Do wyboru masz dwie motorówki, możesz na czas zbierać paczki (jedyna misja) lub po prostu sobie popływać :] Zaletą przystani jest to, że w każdej chwili możesz skorzystać z szybkich motorówek.


Malibu Club

Cena: 120 000$

Zarobek: 10000$

Z pozoru zwykły klub dyskotekowy. Jednak to tylko przykrywka, na górze swoje "siedlisko" ma gruba ryba.

Misje:

W Malibu otrzymasz szereg czterech misji. Są one bardzo fajne, lecz bardzo trudne. Wpierw trzeba uratować gangstera z więzienia. Aby dostać się do więźnia, wpierw idź do przebieralni na niższym poziomie komisariatu. Teraz udaj się do biura na górze i weź kartę dostępu. Uwolnij gangstera i sprintem uciekaj z komisariatu. Wsiadaj do wcześniej podstawionej fury i gazem uciekaj do miejsca, gdzie można przemalować furę.

W następnej misji udasz się na strzelnicę do Downtown, zadanie banalne.

Teraz rozegrasz chyba najtrudniejszą misję w grze - wyścig z Hilarym. Radzę już na samym początku uzyskać przewagę, a później gdy do akcji wkroczą gliny, czekać na szczęście w postaci przebitych kół Hilarego :)

Na sam koniec dostaniesz rarytas - napad na bank! Wejdź do podstawionej taksówki przed klubem Malibu. Po dotarciu na miejsce, właź do banku. Rozwal strażników i udaj się do sejfu, na górę. Twój kumpel nie poradzi sobie z maszynerią, musisz więc odszukać menadżera. Zabij strażnika, który go pilnuje, a z gościem pogadaj. Idź do sejfu, następnie udaj się do holu. W tym czasie ktoś włączy alarm. Idź w wyznaczone miejsce, policja SWAT właśnie próbuje dostać sie do środka przez dach. Powystrzelaj wszystkich. Wasz kierowca został zastrzelony, więc musisz wziąść sprawy w swoje ręce. Gazem spadaj, żeby przemalować brykę, a później odwieź kolesi do kryjówki. Ciesz się kasą :D


Pole Postion

Cena: 30 000$

Zarobek: 4000$

Nie znajdziecie tu nic poza....laskami tańczącymi na stołach :D Nie ma tu też tradycyjnych misji. Żeby inwestycja przyniosła zysk (a nie tylko bezczynnie stała) należy zobaczyć występy ładnych pań. Kiedy już wydasz 600$, możesz opuścić pokój. Przed budowlą zacznie się zbierać kasa.


Autor: Suchy

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.092 sekund