Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
KAMAZ 53212
San Andreas Air Force v2
Vendetta odc. 6
Vendetta odc. 1
Black Death Chopper
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - BUDYNKI

Siłownia

Znajdziemy ją niedaleko domu CJ na ulicy Ganton w Los Santos. Możemy tam zrzucić tłuszcz (fat), nabić statystyki odpowiedzialne za mięśnie (muscle) i nabrać nieco kondycji (stamina). Te trzy statystyki grają ważną rolę w życiu CJ. Niestety całego dnia nie możemy spędzić na siłowni, więc jeżeli pokaże się na dole ekranu komunikat, że nie możesz już ćwiczyć, odwiedź siłownię następnego dnia. I to tyle jeśli chodzi o wstęp. Poniżej opisałem: bieganie na bieżni, jazda na rowerze, wyciskanie ciężarków i podnoszenie hantli.

• Jazda na rowerze

Wciskamy w szybkim tempie X, a następnie jeśli chcecie zwiększacie prędkość (strzałką w prawo) zmniejszacie prędkość (strzałką w lewo). Rowerek w znacznym stopniu poprawia kondycję, lecz odbywa się to bardzo powoli.

• Bieganie na bieżni

Na początku wybieramy poziom, od którego zaczniemy trening (od 1 do 10).
Tak samo jak na rowerku energicznie wciskamy X jest to trudniejsze niż jazda na rowerze, więc szybciej załapiemy kondycję. UWAGA na wyższych levelach CJ może zsunąć się z taśmy.

• Podnoszenie hantli

Tym razem poziom trudności jest łatwiejszy wciskamy na przemian X i kółko. Efekty pracy są raczej mniej widoczne.

• Wyciskanie ciężarków

Podobnie jak w przypadku hantli, na początku wybieramy obciążenie na gryfie, następnie wciskaj na przemian X i kółko. Im większą wagę dźwigasz, tym szybciej masa mięśni się zwieksza.

Fast Food

Są to miejsca, w których można coś zjeść: Burger Shot (symbol hamburgera), Cluckin Bell (symbol dzwonka) i Pizza Stack (symbol pizzy).
Za odpowiednią cenę możesz zjeść szybki posiłek, Carl nie może za dużo zjeść, bo wtedy może zwymiotować. Ja radzę nie przesadzać z jedzeniem, bo CJ może mieć nadwagę.

Barber

U fryzjera jest od groma różnorodnych fryzur: od łysej głowy do blond afro. Na szczęście nie musimy czekać aż nas ostrzyże, wystarczy poczekać pare sekund i gotowe, fryzura jaka nam przypadła do gustu jest na Carla głowie. Opłata za strzyżenie jest raczej niska, więc chyba nikt nie zostanie bez grosza. Na mapie oznaczone są nożyczkami.

Tatoo Parlor

W salonie tatuażu jest dostępnych kilka wzorów na poszczególne partie ciała (ramiona, klataka piersiowa, ręce, plecy) Tatuaż w każdym momencie możemy zmienić lub usunąć za odpowiednią cenę.

Clothes Shop

W sklepach z ubraniami dostępna jest cała masa ubrań: torso (koszulki, bluzki itp), legs (spodnie, spodenki), shoes (buty), chains (łańcuchy), watches (zegarki), shades (okulary), hats (czapki, kaszkiety, kapelusze i chusty). W każdym mieście można znaleźć sklep z ubraniami (Los Santos, San Fierro i Las Venturas).

Mod Garage

Raczej, każdy miłośnik tuningu powinien to zobaczyć. Oprócz zmiany koloru są też takie bajery jak: podtlenek nitro, spojlery, felgi, nagłośnienie, wentylatory i hydrauliczne zawieszenie, które aktywujemy za pomocą prawego analoga. Na mapie oznaczane są czerwonym kluczem.


Autor: Ryder

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.072 sekund