Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
GTA:LCS Trailer 1 - 480x270 (W
Subaru Impreza
BMW M3 GTR
Beechcraft Skimmer
MTA v 0.5 - server
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - STADIONY

Stadiony

W San Andreas istnieją trzy stadiony, na których możemy brać udział. W każdym mieście w San Andreas jest jeden stadion, na którym rozgrywane są inne zawody. Zapraszam do mini poradnika.

Stadion w San Fierro

Tu weźmiemy udział w 8-Track czyli jeździe samochodem po specjalnym torze w kształcie ósemki. Wyścig jest trudny, gdyż trzeba szczególnie uważać na stan samochodu. Na początku staraj się objąć prowadzenie, a później "powoli" dojechać do mety. Na zakrętach zwalniaj i nie ocieraj o bandy. Nagrodą za zwycięstwo jest 10 000$ a także samochody Monster Truck i Hotring Racer.

Stadion w Las Venturas

Zawody nr. 1 czyli Kickstart. Zasady są jasne: zdobądź wymaganą ilość punktów wykonując triki na motorze. Musisz zbierać punkty wjeżdżając w specjalne okręgi, za to dostaniesz punkty. Zielony 1 punkt, żółty 2 punkty, czerwony 2 punkty. Za zwycięstwo dostaniesz pojazd o nazwie Dune

Stadion w Las Venturas Zawody nr. 2

Zawody nr. 2 to Dirt Track. Z początku myślałem, że będzie łatwo, jednak wyścig jest trudny. Musisz zrobić sześć okrążeń toru, a zawodników jest dwunastu. Moja rada: na pierwszej skoczni nie wywal się i nie wpadnij na nikogo. Powinieneś uzyskać 2-3 pozycję. Spokojnie jedź przez cały czas, aż do momentu okrążenia toru. Znów będzies zmieć do pokonania dwie wyskocznie gdzie rywal zwykle się wywala. Aby samemu nie zlecieć z motoru, należy podczas wyskoku pochylić się do przodu (strzałka w górę standardowo). Po 4-5 okrążeniach powinieneś objąć prowadzenie i dowieśc je do końca...Nagroda to 25000$ i pojazd BF Injection.

Stadion w San Fierro

W San Fierro będziemy rozgrywać Blood Ring. Jest to moim zdaniem najgłupszy wyścig, aczkolwiek prosty. Należy zdobywać specjalne punkty, które dodają nam czas. Tego czasu trzeba zdobyć określona ilość, na początku minutę, później dwie... Proste? Heh ale zadanie utrudniają nam przeciwnicy, którzy blokują i strzelają do nas, a także zabierają nam punkty z czasem. Po dłuższym treningu nie będzie to już takie trudne. Moja rada: na początku czekaj, niech bałwany wjadą na arenę i się porozbijają. Gdy okrąg z czasem pojawi sie blisko, wystartuj. Taką metoda udało mi się pokonać drugi etap, czyli zdobycie dwóch minut. Nagroda to 10 000$ oraz samochód Bloodring Banger.


Autor: Suchy

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.078 sekund