Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Spolszczenie v1.2
Film #1 by Stig
Vendetta odc. 3
S.W.A.T Mod
Gold Edition - Plymouth Roadru
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - POLICJA

A więc tak... Czas przypatrzyć się naszemu największemu wrogowi z gry - policji. Tak jak już chyba wszystkim wiadomo podczas szaleństw po mieście, w zależności od tego co złego zrobimy będzie nas gonić policja. W Londynie możemy zaobserwować ich 2 posterunki w Southwark i Angel. Za zabicie policjanta na ulicy dostajemy 2000$. Niestety im więcej ich zabijemy tym więcej będziemy mieli policjantów na karku. Oto cala prawda:


I STOPIEŃ: uaktywnia się on od razu po tym jak zabijemy na ulicy policjanta, uderzymy w radiowóz lub zabijemy 3-4 przechodniów w dosyć ruchliwym miejscu. Do pościgu rusza pojedynczy radiowóz, który będzie nam za wszelką cenę utrudniać jazdę lub ucieczkę. Na szczęście po jakimś czasie policjanci zniechęcają się i gonitwa zostaje odwołana.


II STOPIEŃ: przeważnie robiąc jakieś rabunki lub napady na bank zlecone ci przez mafie możemy uaktywnić ten poziom. Do pościgu rusza kilka radiowozów, które jeszcze nie są zbyt agresywne na ulicy. Powinieneś bez problemu radzić sobie w ucieczce.


III STOPIEŃ: no tak... musiałeś zmontować cos dużego. Policja powoli zaczyna szaleć. Na ulicach pojawiają się uzbrojeni w pistolety policjanci i blokady drogowe. Musisz także uważać na radiowozy, ponieważ nie dość ze jest ich dużo to jeszcze będą starały się niszcząc twój samochód za wszelką cenę zatrzymać cię i zabić. Jedynym ratunkiem staje ie. przemalowanie za kasę samochodu lub 'Cop Bribe', który wyczyści twoje policyjne kartoteki.


IV STOPIEŃ: dosyć podobny stopień trudności jak wyżej, z tym że na blokadach stoją policjanci uzbrojeni w karabiny maszynowe, jest więcej goniących cię radiowozów no i staje się coraz niebezpieczniej. Jedyne ultimatum to przemalowanie radiowozu.


Autor: rapek

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.043 sekund