Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Porsche 911 Targa
Hydra Army Skin
Pizza Cop
M4 Modern Three Gun-Barrel
Ocram's Stunt Map
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - SOLUCJA

::Wprowadzenie::

And Old Friend
Zysk: 0 $
Po obejrzeniu intra zabierz jeden z pojazdów (auto lub motor) i udaj się do różowego punktu zaznaczonego na mapce. W środku budynku wejdź do Różowego kręgu. Po obejrzeniu filmiku udaj się do punktu zaznaczonego na radarze literą L.

::Ken Rosenberg::

The Party
Zysk: 100 $
Na początek udaj się do miejsca zaznaczonego na radarze „koszulką”. Po dojechaniu na miejsce wejdź w ikonę z bluzą, aby przebrać się w niebieski garnitur. Na filmiku zobaczysz kolesia, który podjechał nowiutkim „harlejem”, chyba wiesz, co masz zrobić :-).Po zdobyciu nowego środka lokomocji udaj się we wskazane miejsce. Następnie pojedź z „koleżanką” do stripclubu i koniec. Zapłata marna, ale to dopiero początek!!! Zapisz stan gry i ruszaj ponownie do „L”.

Back Alley Brawl
Zysk: 200 $
Udaj się do „Malibu Club” (zaznaczony na radarze kolorem różowym). Potem znajdź szefa kucharzy, który będzie stał w zaułkach Oceanic Drive (zaznaczony kolorem żółtym na mapie). Po krótkim filmiku będziesz musiał pobić kucharza. ŁATWE, CO? Gdy będzie leżał do góry nogami, zabierz mu telefon. Po następnym filmiku wraz z nowo poznanym ziomem uciekaj do auta. Pojedź do sklepu z bronią, po czym wracaj do hotelu. Zapisz stan gry i udaj się do „L”.

Jury Fury
Zysk: 400 $
Na początku pojawi się filmik, w którym samochód rozjedzie przechodnia i zostawi straszliwą broń - Młotek. Ową bronią musisz nastraszyć sędziów. Obaj na mapie są zaznaczeni kolorem żółtym. Pierwszy będzie z kimś rozmawiał - potraktuj go młotkiem, a ten zacznie uciekać do auta, lecz ucieczka zakończy się fiaskiem z powodu wypadku z ciężarówką. Dokończ dzieła, wybijając szyby młotkiem. Pierwszy jest z głowy, a teraz drugi .Należy zniszczyć młotkiem jego brykę i finish. Zapisz stan gry i udaj się do „L”.

Riot Zysk: 1.000 $ Po obejrzeniu filmiku udaj się do „ciucholandu”, zarzuć strój robotnika. Pojedź do zaznaczonego miejsca i rozpocznij bójkę wśród robotników; gdy otworzy się brama, zabij strażnika (użyj pistoletu) i rozwal beczkę z materiałem łatwopalnym po prawej stronie, a później po lewej tak, aby zniszczyć ciężarówki (ta po lewej będzie stała za daleko od beczki, więc podjedz jak najbliżej niej, po czym wyjdź z auta i rozwal drugą. To była ostatnia misja dla Rosenberga. Zapisz stan gry. Teraz masz do wyboru misje dla Juana Garcia Corteza (na radarze zaznaczony literą „C’) i „A” (misje nie związane z fabułą , ale potrzebne do ukończenia gry na 100%).

::Avery Carrington::

Four Iron
Zysk: 500 $
Na początku udaj się do „Jock Sport”, by przebrać się w strój sportowy. Następnie jedź do klubu golfowego, weź wózek golfowy i ruszaj we wskazane miejsce zabić kolesia, który jest zaznaczony na radarze kolorem różowym. Dla ułatwienia można wrzucić wszystkie wózki golfowe do wody, by nie miał czym uciec.

Demolition Man
Zysk: 1.000 $
Pod względem technicznym (o ile grasz na klawiaturze) misja jest bardzo trudna. Zadanie polega na tym, by za pomocą zdalnie sterowanego helikoptera podłożyć cztery bomby na budowie po drugiej stronie ulicy w ciągu siedmiu minut. Jeżeli grasz za pomocą pada, nie powinieneś mieć jednak żadnych problemów. Na klawiaturze trzeba próbować do skutku.

::Colonel Juan Cortez::

Treacherous Swine
Zysk: 750 $
Wow! Dostajesz piłę łańcuchową, za pomocą której masz zabić Gonzaleza. Bierz jakąś brykę (całkiem niezła cheata stoi obok jachtu!) i udaj się do miejsca zaznaczonego na radarze. Gonzalez przebywa w hotelu - idź na górę. Po scence filmowej zabij ludzi Gonzaleza, a potem jego samego (jeżeli uda mu się wyjść z hotelu, nie powinieneś mieć problemu z dogonieniem delikwenta. Po zabiciu go będziesz miał 2 gwiazdki policyjne na koncie i tu ciekawostka: po prawej stronie od hotelu jest gwiazdka policyjna (obniży poziom poszukiwań o jeden stopień), po czym pojedź trochę dalej i poczekaj aż zniknie następna (sama zniknie po jakimś czasie). W ten sposób oszczędzamy pieniądze na Paint & Spray. Można jeszcze normalnie uciekać przed policją i przemalować się w „P&S” ale po co przepłacać, skoro można taniej. I to koniec misji. Zapisz stan gry i udaj się ponownie do „C”.

Mall Shotout
Zysk: 500 $
Twoim zadaniem jest pojechać do Washington Mall. Zanim tam pojedziesz, udaj się do AmuNation, by zakupić pistolet maszynowy. Ruszaj we wskazane miejsce. Gdy już tam będziesz, okaże się, że zostałeś zdradzony przez francuskiego kuriera, który nasłał na ciebie brygadę S.W.A.T., po czym sam uciekł!!! W sklepie nie warto walczyć ze S.W.A.T., lepiej ich ominąć, skacząc ze schodów i biec za zdrajcą .Teraz są dwa warianty: albo będzie uciekał motorem i w tym przypadku nie będzie problemu, ponieważ masz pistolet maszynowy (który kupiłeś w AmuNation). Strzelaj do niego podczas jazdy (klawisz strzału podczas jazdy to Ctrl lub Num 0), a w drugim przypadku, kiedy będzie uciekał autem, trzeba liczyć na szczęście, obijając swoim wozem o jego. Dochodzimy do momentu, w którym Francuz wącha kwiatki od dołu, trzeba mu jeszcze zabrać walizkę (w tym momencie mamy na koncie 2 gwiazdki!!!) - trzeba wrócić do Corteza (dobrze będzie, jeżeli po drodze odwiedzimy Paint & Spray). Koniec misji. Zapisy stan gry i udaj się do „C”.

Guardian Angels
Zysk: 1.000 $
Na początek udaj się na parking, gdzie spotkasz Lance (znamy go z misji „Back Alley Brawl”), po czym ruszajcie spotkać się z niejakim „Diazem” .Ten na miejscu prosi cię o obserwowanie, czy wszystko gra; wyjdź po schodach, patrz jak przyjadą Kubańczycy chcący ubić interes z małym Meksykaninem i chwilę potem podjadą Murzyni w czerwonych „Voodoo”... zacznie się prawdziwa WOJNA GANGÓW!!! .Musisz bronić Lance i Diaza. Po odparciu oblężenia pojawi się filmik, w którym dwóch Murzynów podjedzie motorami i ukradnie walizkę z pieniędzmi, szczęściem w nieszczęściu jest to, że jednego z nich udało się zabić. Podnoś motor (a przy okazji broń) i goń go!!! Zabij go tak samo jak w poprzedniej misji, weź walizę z forsą i udaj się do Diaza. Zapisz stan gry. W tym momencie nie będziesz mógł wykonywać misji dla Corteza, za to zadzwoni do ciebie Diaz, który ma dla ciebie parę misji do wykonania.

::Ricardo Diaz::

The Chase
Zysk: 1.000 $
Misja jest bardzo prosta, jeden z dealerów Diaza oszukuje go i okrada z pieniędzy. Musisz pojechać do domu i znaleźć złodzieja. Podczas wizyty dealer cię zauważy i zacznie uciekać. Musisz go gonić, najpierw będzie biegł po dachach, po czym rozwali beczki z benzyną, zeskoczy z dachu i zacznie uciekać autem. Na chodniku będzie stała motorynka, weź ją i zacznij go śledzić, uważając, żeby cię nie zabił (będzie strzelał podczas jazdy). Misja zakończy się, gdy złodziej dojedzie na miejsce. Zapisz stan gry i udaj się do „D”.

Phnom Phen “86
Zysk: 2.000 $
Misja jest bardzo prosta i nawiązuje do poprzedniej. Lecisz razem z Lancem do kryjówki złodzieja z poprzedniej misji. Rozwalasz z helikoptera wszystkich jak leci. Pilnuj przy tym żeby wrogowie nie trafili śmigłowca. Po filmiku jesteś znowu pieszo. Wejdź do budynku, zabij wszystkich i weź teczkę z pieniędzmi, która jest na dachu. Zapisz stan gry i udaj się do „D”.

Po misji otrzymasz przez radio informację, że most został naprawiony i można dostać się do drugiej części miasta. Zadzwoni również Cortez, który będzie miał dla ciebie parę zleceń. Na razie będziemy kończyli misję u Richardo Diaza.

The Fastest Boat
Zysk: 4.000 $
Diaz marzy o nowej łodzi. Aby ją zdobyć, musisz udać się do doków znajdujących się w drugiej części miasta. Będą one pilnie strzeżone, ale i na to jest sposób. Zamiast wchodzić do doków w stylu „Rambo”, można przy bramie skręcić w prawo, potem w lewo i jeszcze raz w prawo. Będziesz mógł wtedy pozabijać wszystkich strażników z bezpiecznej odległości. Gdy pozbędziesz się ochrony, wejdź do magazynu, gdzie będzie jeszcze paru robotników uzbrojonych w młotki. Po zlikwidowaniu nieprzyjaciół spuść łódź z liny. Wtedy znowu pojawi się pełno ochroniarzy, zabij ich. Biegnij jak najszybciej do łodzi. Pojawi się wtedy dużo policji (3 gwiazdki). Odpłyń do domu Diaza (właściwie to za jego dom) i koniec. Zapisz stan gry i ruszaj do „D”.

Supply & Demand
Zysk: 10.000 $
Trzeba wykorzystać jakoś najszybszą łódź w Vice City, co nie? Bierzemy więc udział w wyścigu razem z Lancem. Metą jest jacht (zaznaczony na radarze w kolorze różowym). Nie powinno Wam sprawić kłopotu wygranie wyścigu, dopiero gdy wygramy, reszta uczestników będzie na nas trochę zła, w tym momencie Lance przejmie stery, a ty weźmiesz broń, coś jak w misji Phnom Penh”86. Zadanie będzie wykonane, gdy wrócisz do siedziby Diaza w jednym kawałku. Zapisz stan gry. Jak obiecałem wrócimy do Corteza, więc ruszaj do „C”.

::Colonel Juan Cortez II::

Sir, Yes Sir!
Zysk: 2.000 $
Tym razem Cortez prosi cię o zdobycie czołgu dla niego. Jedź za wskazaniami radaru, aż zobaczysz konwój wojskowy; jedź za nim, aż w pewnej chwili się zatrzyma - wtedy wejdź do czołgu (jest limit czasowy, po upływie którego pojazd wybucha, ale nie powinno to sprawić nikomu kłopotu) i udaj się nim do pobliskiego garażu. Zapisz stan gry. Znowu nie będziesz mógł robić zleceń dla Corteza, ale chwilę po zakończeniu misji zadzwoni do ciebie Ken Paul z prośbą o spotkanie w Malibu Club.

::Avery Carrington II::

Two Bit Hit
Zysk: 2.500 $
Avery i Donald Love (tak, to ten sam Donald, co w GTA3) mają pomysł, jak przypodobać się Kubańczykom. Udaj się do Little Havana, by przebrać się za „kubola”, następnie jedź we wskazane miejsce, zabij Murzynów, którzy będą uciekać trumnowozem, ale uważaj, by nie wjechać w bomby, które za sobą wyrzucą. W tej misji jest szansa na zdobycie dwóch rzadkich aut, trumnowóz albo czarny Voodoo. Trumnowóz stoi zaparkowany na ulicy. Jeżeli chcesz czarne Voodoo, musisz zabrać je jednemu z Murzynów, który będzie cię gonił. Niestety wiele razy próbowałem, ale ani razu nie udało mi się zdobyć dwóch aut naraz. br>
::Kent Paul::

Death Row
Zysk: 0 $
Uwaga!!! Misja jest jedną z trudniejszych, lepiej zaopatrzyć się w AmuNation w Krugera, Shotguna , Body Amor i jakiś szybki wózek. Udaj się do Malibu Club, tam dowiesz się, że Lance został porwany. Bierz szybkie auto (które zdobyłeś przed misją) i ruszaj we wskazane miejsce. Każda sekunda jest ważna, ponieważ Lance jest torturowany i jeżeli nie zdążysz, to go zabiją. Gdy będziesz na miejscu, okaże się, że brama jest zablokowana przez zaparkowane auto. Wyjdź z samochodu i zacznij strzelać do wrogów (większość będzie na ziemi, ale jeden stoi stał na dachu magazynu, gdzie torturują Lance’a). Teraz musisz dotrzeć do Lance’a i uwolnić go, po czym wziąć auto stojące obok magazynu i jechać we wskazane miejsce. Spotka cię niemiła przygoda, ponieważ gdy przekroczysz progi bramy, przyjedzie pełno aut, które będą próbowały zrobić z Lancem (i z tobą) to, co nie udało się w magazynie. Aby uniknąć śmierci, spróbuj wyjechać na główną drogę , staraj się jeździć po zaułkach i często skręcać. Zawieź Lance do szpitala. Co, już koniec misji ? A gdzie zapłata? Jeżeli brak nagrody pieniężnej wam przeszkadza to starajcie się zbierać kasę po zabitych trupach.
Zapisz stan gry.
Po odebraniu telefonu udaj się do Corteza po raz ostatni.( na mapce do liter „C” ).

::Colonel Juan Cortez III::

All Hands On Deck
Zysk: 5.000 $
Ta misja teoretycznie jest bardzo prosta, a w praktyce bywa różnie. W każdym bądź razie Cortez chce opuścić miasto swoim jachtem, jednak F.B.I. próbuje mu w tym przeszkodzić. Misja polega na tym, by bronić Corteza i jego wspaniałego jachtu. Po pierwszej animacji rozwal łódki, które ruszają za wami w pościgu, po następnym filmie zniszcz blokadę z łodzi, agentów F.B.I i helikoptery, w tym jeden wojskowy. Po odparciu ataku F.B.I. Cortez oprócz nagrody pieniężnej podaruje ci sportową łódź. Zapisz stan gry i udaj się do „D”.

::Tommy Vercetti::

Rub Out
Zysk: 50.000 $
Ponieważ głównym podejrzanym o porwanie Lance`a jest Diaz, jedziemy razem z Lancem na pogrzeb... Diaza, więc chyba już wszystko jasne! Misja rozpoczyna się przed domem kolegi, Lance daje spluwy, więc pozostaje tylko dokończyć dzieła. Najpierw zabij strażników przed drzwiami, na schodach i w ogrodzie, po czym Lance wskaże nam drogę do delikwenta. Idź za nim, aż znajdziecie się w chacie biedaka. Udaj się schodami do góry (pamiętaj, że ochroniarze Diaza są również wewnątrz budynku), oczyść całą klatkę schodową, po czym wejdź do holu z najwyższego piętra (nie wyjdź na dach) i zabij wszystkich, po czym pojawi się Diaz. Wpakuj w małego grubasa cały magazynek. Będzie się ratował uciekając do gabinetu, ale i tak już mu nic nie pomoże. Podziękujcie mu za współpracę i pomachajcie na pożegnanie. Bagatela!!! 50000$ i nowa posiadłość!!! GRATULACJE!!! Ale to jeszcze nie koniec. Zapisz stan gry i udaj.... to znaczy wyjdź z gabinetu i zacznij robić kolejne misje.

Shakedown
Zysk: 2.000 $
Bardzo prosta misja. Masz 5 minut na rozbicie wszystkich szyb w supermarkecie. Pamiętajcie, że kwadraciki oznaczają te szyby, które są na danym piętrze, a trójkąty te, które są na górze (lub na dole) - to wszystko. Warto za to bardziej się rozpisać o tym, co daje ta misja. Dzięki niej możesz kupować różne budynki, np. dyskoteki, kluby nocne, zakłady drukarskie itd. Większość tych budynków ma misje do wykonania. Jeżeli uda Ci się zrobić wszystkie misje, budynki będą generować kasę.

Bar Brawl
Zysk: 4.000 $
Weź ze sobą ekipę i jedźcie do „Front Page Bar” w Ocean Beach, zlikwiduj ochronę i wejdź w zaznaczone pole. Po obejrzeniu wstawki filmowej udaj się we wskazane miejsce. Skąd my je znamy? Tak, to ta sama uliczka z misji „Gurdian Angels”. Zamiast strzelać do ochrony z dołu, można wyjść na schody i stamtąd dokonać dzieła zniszczenia. Gdy wszyscy ochroniarze zejdą z tego świata, wejdź ponownie do auta i goń motocyklistów. Gdy i ci będą wąchać kwiatki od dołu, misja się zakończy. Podczas pościgu za motocyklistami będą ci towarzyszyć ciężarówki Secruise.

Cop Land
Zysk: 10.000 $
Misja nie należy do najłatwiejszych. Trzeba poprawić robotę chłopaków, którzy zrąbali misję. Ich zadaniem było rozwalenie kafejki. Jedziemy z Lancem do garażu i robimy rozpierduchę. Jak ciała dwóch policjantów będą w garażu, drzwi się zamkną (chyba, że będą zablokowane). Po przebraniu się za policjanta bierzemy auto psów i udajemy się do marketu. Rozwal kafejkę i uciekaj!!! Masz teraz na koncie 5 gwiazdek. Uciekaj do domu i koniec.

Ostatnie misje (te poniżej będzą dostępne dopiero wtedy, kiedy wykupisz 6 posiadłości w mieście - koniecznie drukarnię, doki, lodziarnię i dla conajmniej 4 z nich wykonasz wszystkie misje. Kiedy to zrobisz, powinien do ciebie zadzwonić Ernest z drukarni, resztę znajdziesz poniżej.

::Tommy Vercetti - Misje Finałowe::

Cap The Collectors
Zysk: 30.000 $
Po wykonaniu odpowiednich misji dostaniesz telefon o poczynaniach chłopców twego szefa. Sonnyego puściły nerwy i postanowił sam odebrac swoje pieniądze. Wtym celu wysłał trzy grupy, których zadaniem jest przejęcie twoich pieniędzy. Pierwsza grupa odwiedzi Twoją drukarnię, dlatego właśnie od Ernesta dostajesz telefon. Pojedź więc szybko do drukarni i załatw dwóch na motorze(wszyscy jeżdżą na Sanchez' ach). Potem skieruj się do doków, a na końcu do fabryki lodów.
Gratulacje otrzymałeś dostęp do ostatniej misji !!!

Keep Your Friends Close
Zysk: 30.000 $
Dostaniesz telefon od Lanca o przybyciu do Vice City, Sonny'ego Forelli. W cut-scence Lance okazuje się zdrajcą, który wydał twoja zasadzkę. Przydałby ci sie minigun, ale z M4 też sobie poradzisz. Wracając do fabuły. Teraz musisz ochraniać sejf przed biegnącymi ludżmi Sonny'ego. Teraz musisz zabić Lance'a - i teraz są dwa rozwiązania:
- jeśli masz minigun'a powinno udać się przy perwszej okazji;
- jeśli masz M4, będziesz musiał go gonić na sam dach(pamiętaj przy schodach aby zejść na dół i zabrać życie, kamizelkę, shotgun'a i M4);
Musisz teraz wracać spowrotem do pomieszczenia z sejfem. Zabij wszystkich gości stojących w pokoju, a szczególnie tego przy sejfie, który "żre" twoje pieniądze. I znowu musimy wyzabijac ludzi Sonny'ego, którzy wbiegają po schodach. Jak zabijemy wystarczającą ilość osób automatycznie włączy się cut-scenka, w której pojawi się sam Sonny. On a także jego dwaj ochroniarze mają M4. Najlepiej zabić odrazu Sonny'ego, ponieważ nie będziesz musiał zabić jego ochroniarzy, dlatego że po jego śmierci pojawi się końcowa cut-scenka oraz napisy końcowe.
Gratulacje przeszedłeś całą główną fabułę gry!!!


Autor: Jim

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.045 sekund