Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Pizza Cop
GTA: San Andreas Crazy Trainer
Yamaha YZF-R1
Raindance Re-Paint
XP Patch
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - REKWIZYTY

Grand Theft Auto 2 zostało dość dobrze poprawione pod względem rekwizytów zawartych w grze. Twórcy postarali się, aby dostarczyć nam jak najwięcej ułatwień i przede wszystkim zabawy w grze. Oto lista bardzo ciekawych gadżetów, które znajdziemy na ulicy:
APTECZKA: Jak sama nazwa wskazuje, jest to przedmiot bardzo pomocny zwłaszcza gdy zostaniemy pozbawieni kilku stopni życia (mamy 5 healt'ów). Apteczka automatycznie uzupełnia nam nasz poziom życia do maximum. Możemy znaleźć ją prawie wszędzie, przede wszystkim przy budkach telefonicznych i bazach gangów.
TARCZA: Tak jak w poprzednich wersjach gry, pancerz chroni nas przed strzałami, tym razem odbierze na siebie nie 3 (tak jak w GTA1) ale 10 strzałów z pistoletu. Jest to dość pomocny sprzęt i bardzo łatwo dostępny na całej mapie. Niestety tarcza nie uchroni nas przed pięściami przeciwnika, ani cięższą bronią jak np.: miotacz ognia.
ŁAPÓWKA: Bardzo trudno dostępna w grze łapówka dla policji, pomaga nam w sytuacjach podbramkowych. Kiedy goni cię policja, FBI, SWAT lub wojsko, zbierasz ten oto przedmiot i już po problemie. Nikt cię nie widział i nikt cię nie zna, a twoje konto zostaje oczyszczone. Bardzo przydatne podczas ciężkich misji pościgowych...
MNOŻNIK: Ten rekwizyt otrzymujemy czasem za dobrze wykonaną misje, lub możemy się z nim napotkać na ulicy (rzadko). Mnożnik pomaga nam szybko zarobić potrzebną kasę, ponieważ w zależności od jego wartości, za każdym razem jak zdobędziemy pieniądze, mnożnik zwiększy je nam. Np.: zebraliśmy mnożnik o wartości 3x, czyli każda kwota zdobyta przez nas w czasie gry będzie pomnożona razy 3.
NIEWIDZIALNOŚĆ: Jak mówi sama nazwa, niewidzialność sprawia, że przez kilka minut gry stajemy się niewidoczni dla nikogo. Ułatwia to nam zadanie z policją i wojskiem, gdyż nie zauważą nas i spokojnie możemy kręcić się po mieście, przy tym uśmiercając ich. Niestety, jadąc samochodem prawo powrotem widzi nas (po złapaniu nas ponownie nas nie widza).
NIETYKALNOŚĆ: W momencie zebrania tej oto mocy, stajemy się na parę minut nieśmiertelni (identyczne działanie maja kody do gry). Możemy bez problemu odbierać na siebie strzały, nawet z czołgów! Jest to bardzo przydatne na wojsko i duże grono policji.
ELEKTRYCZNE PALCE: Zebraliśmy moc... Dosłownie znajdująca się koło nas każda osoba zostaje porażona prądem, przeważnie śmiertelnie. Tak wiec policjanci bójcie się, kiedy zbierzemy ten power!
SZYBKIE PRZEŁADOWANIE: Powerup dający nam możliwość dwukrotnie szybszych strzałów z każdego rodzaju broni. Niesamowite działanie możemy zauważyć na wyrzutni rakiet i karabinie maszynowym z tłumikiem. Porażający efekt dla przechodniów i samochodów.
PODWÓJNE ZNISZCZENIE: Rekwizyt powiększający sile rażenia z każdej naszej broni. Nawet przy walce na pięści możemy jednym ciosem śmiertelnie powalić przeciwnika. Niesamowite działanie sprawia "double damage" w połączeniu z cięższymi rodzajami broni. Gwarancja natychmiastowego skutku w użyciu!
RESPEKT: Ten przedmiot występuje jedynie na mapach bonusowych. Po jego zebraniu dostajemy swój mały gang. Krótko mówiąc kilka osób będzie podążać za nami i pomagać nam w rozwiązywaniu konfliktów :).
KARTA WYJŚCIA Z WIĘZIENIA: Po aresztowaniu przez policje, nasza bron i mnożnik, który posiadamy zostaje w naszych rękach. Dobrą rzeczą jest pozyskać dany powerup kiedy już nazbieraliśmy dość wielki arsenał broni i wysoki mnożnik. Karta jest dostępna w wielu miejscach w miastach.
ŻYCIE: Plus jedno życie do naszych standardowych, które dostajemy na początku gry.


Autor: rapek

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.072 sekund