Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Detailed Radar Mod
Liberty City Stories Font
Love Money - odcinek 5
Diploma
Film by SuchY
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - BROŃ

Arsenał broni w poprzedniej wersji gry (mowa o GTA1) był strasznie ubogi. Oto, panowie z firmy Rockstar Games zrobili nam wielką niespodziankę i dodali masę nowych giwer, które są bardzo pomocne i maksymalnie oryginalne. Oto 10 rodzajów broni, z jakimi będziemy biegać po ulicy w drugiej serii GTA:

PISTOLET: Tak jak w poprzedniej części gry, bardzo słaby rodzaj broni. Nie zaleca się obrony przed policja (broń boże wojskiem) z tym rodzajem broni w ręku. Słabość pistoletu możemy określić przez jej krotki wystrzał i długie ładowanie się broni.
STRZELBA: Dosyć wolne wystrzały, jednak bardzo znaczące efekty. Stosowanie tej broni pozwala nam na zabicie dwóch lub trzech policjantów naraz, oczywiście blisko siebie stojących. Dzieje się to za sprawą dużego rozrzutu ładunku zawartego w każdym pocisku.
KARABIN MASZYNOWY: Szybka broń. Używa jej oddział S.W.A.T oraz większość gangsterów. Ten rodzaj giwery jest chyba wszędzie dostępny, w każdym z miast. W połączeniu z tzw. powerupem "fast reload" możemy uzyskać niewiarygodny efekt. Otóż będziemy mieli dwa razy szybsze strzały co daje wielką rzeźnię na ulicach.
KARABIN MASZYNOWY Z TŁUMIKIEM: Identyczna bron jak ta wyżej opisana, z tym że jest najszybszą bronią w GTA2 i przez posiadanie tłumika najcichszą bronią w grze. Używają ją przede wszystkim agenci federalni. Giwera bardzo efektowna w użyciu.
PODWÓJNY PISTOLET: Po prostu oburęczny pistolet. Efektem wystrzału są posłane przed nas na krotki dystans dwie kulki, pod kątem 30-40 stopni (od siebie). Ciekawy efekt użycia, czasem skuteczny.
MIOTACZ OGNIA: Trochę podrasowana broń z pierwszej części gry. Dosyć dobry efekt użycia, przede wszystkim na duże zbiorowiska ludzi (żołnierze, policjanci, (FBI). Broń ułatwia nam walkę z przeciwnikiem, jednak jej dystans jest dość krotki i trzeba uważać nawet jak opala się samochody, ponieważ wybuch może odebrać nam życie.
PARALIZATOR: Trudnodostępna broń, jednak o bardzo ciekawym efekcie działania. Używanie jej w nawet sporej odległości od nas, na dużych grupkach lub pojedynczych osobach powoduje paraliż i w związku z tym szybka śmierć przeciwnika. Najlepiej testuje się ten rodzaj broni w gronie żołnierzy czyhających na nas podczas przejęcia miasta przez armię.
WYRZUTNIA RAKIET: Dobra na samochody, przede wszystkim opancerzone. Niestety wolno przeładowuje się i może nam zabraknąć czasu w opanowaniu sytuacji dziejącej się wokół nas. Broń może być użyta do rozganiania wielkiego tłumu (murowany wylot kilku osób w powietrze).
GRANAT: Tego chyba nie trzeba tłumaczyć. Prowadzi do dużego wybuchu, możemy go wrzucić centralnie pod samochód albo na jego dach lub maskę. W trakcie biegu granat oczywiście wyrzucimy bardzo mocno i może nas czasem zaskoczyć odległość na jaki zostanie rzucony. Przy cofaniu się w tył, praktycznie trącamy granat sobie pod nogi. Trzeba bardzo uważać z tego typu bronią.
KOKTAJL MOŁOTOWA: Jest to po prostu butelka, napełniona alkoholem i podpalona przy gwincie. Rzucona na samochód lub w tłum ludzi, automatycznie wychucha dając natychmiastowe efekty. Przydatna na uciążliwych policjantów lub wojsko. Najlepszą zabawą jest chyba stanie na dachu i rzucanie w dół koktajlu mołotowa na przechodniów :)


Autor: rapek

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.084 sekund