Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
10 X Draw Distance
TimeSync Tool
Green Island 1.0b
Pimp My Garage Portable
San Andreas Air Force v2
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - TRIKI

W tym dziale opisze wam różne triki które możemy wykorzystać w GTA 3. Jedne wymagają kodów drugie zaś nie. Zresztą sami zobaczcie ;).

125 energi


Jak podrasować nasze zdrowie do 125 punktów ? Odpowiedź jest prosta. Najpierw musimy mieć 100 punktów energi, potem bierzemy ładnie prezentującą się bryke, podjeżdżamy do pani lekkich obyczajów, trąbimy i czekamy aż wejdzie do naszego wozu. Gdy już to zrobi oddalamy się w jakieś zaciszne miejsce żeby to i owo z tą panią zrobić. Po owej robocie możemy się cieszyć 125 punktami życia. Pamiętajcie że ta usługa kosztuje, ale jeśli nie chcecie zabulić dużo kasy to zaraz po wyjściu panienki z auta zabijamy ją i odbieramy jej ciężko zapracowane pieniądze ;).

Wozy specjalne


Chodzi mi tu dokładnie o wóz policji i ambulans. Gdy wejdziemy do tego pierwszego otrzymamy pięc naboi do shotguna, a gdy odwiedzimy ambulans podrasujemy swoje zdrowie o 20%.

Wycieczka w drugim mieście


Gdy znudziło wam się Portland i chcielibyście się dostać do drugiej dzielnicy to wpisujemy kod na czołg (giveusatank), a następnie na słabą grawitację (chittychittybb). Gdy już to zrobimy to ustawiamy się naprzeciw zniszczonego mostu, obracamy lufę do tyłu i zaczynamy strzelać. Po przeleceniu barierek lądujemy na ziemi i ustawiamy się jak najdalej od przepaści i powtarzamy motyw z barierami tylko tyle, że teraz musimy przelecieć wielką "dziure" :/. Trik ten nie zawsze się udaje, ale mi się osobiście udał i zwiedziłem drugą dzielnice bez przechodzenia misji.

Ujeżdżamy auto ;)


Gdy chcecie podenerwować policje to najpierw "załatwcie" sobie drugi stopień poszukiwań, a następnie stańcie na środku drogi zatrzymuwując jakiś wóz. Gdy już to zrobimy skakujemy na jego maskę, wybieramy dobrą broń i robimy coś w stylu drive-by strzelając do wszystkich policjantów i ludzi.


Autor: karl

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.16 sekund