Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
XBOX Trailer
Black Hydra
Pizza Cop
San Andreas Trailer
Clouds Old Sword
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - CAR SALESMAN

W GTA III na wyspie o nazwie Portland koło domu 8Balla znajdował się niedziałający salon samochodowy. Tam zawsze czekało na nas piękne i nie pilnowane Banshee. Jak wiecie GTA LCS jest osadzone w roku 1998 czyli 3 lata przed wydarzeniami z GTA III. I teraz możesz odpracować te wszystkie wozy, które ukradłeś z opuszczonego salonu.
System jest prosty. Jedz do tego oto salonu w dzielnicy Harwood. Przed tym pięknym budynkiem od godziny 8:00 do 18:00 jest żółty marker. Wchodząc w niego uruchamiasz misje "Car Salesman". Na czym ona polega zaraz się dowiesz.

Misje "Car Salesman" polegają na sprzedawaniu wozów. Wyrózniami 4 typy klientów, których poniżej opisałem. Musimy tak jechać, aby zadowolić klienta. Zadowolony klient to sprzedany wóz, a sprzedany wóz to pieniądze w naszej kieszeni. Chcesz wiedzieć jak sprzedać wóz poszczególnym kupującym? Jeśli tak to czytaj dalej ten artykuł.

Amatorzy jazdy w terenie

Lista wozów, które chcą kupić
  • BF-Injection
  • Patriot
  • Bobcat

Jak rozpoznać ten typ klienta
Nic trudnego. Wystarczy wsłuchać się w to co kupujący mówi. Oni zazwyczaj puszczą do Ciebie tekst typu "Ej wyjedzmy poza drogę" lub "Mój kumpel wykonuje swoim autem świetne skoki, kocham to!". Tak jak mówiłem jest ich bardzo łatwo rozpoznać.

Jak sprzedać im auto
Musisz wyjechać z placu. Skręć w prawo jedz do miejsca gdzie stoi żuraw. Tam wykonuj skoki i inne ewolucje. Nie przejmuj się jeśli porysujesz wóz to nie zmieni decyzji kupującego. Gdy pasek zadowolenia się zapełni wracaj na parking. Tak właśnie sprzedałeś wóz. Było trudno? Na pewno nie.

Kierowcy rajdowi

Lista wozów, które chcą kupić
  • Banshee
  • Cheetach

Jak rozpoznać ten typ klienta
Tak samo ja poprzednia grupa klientów witają nas tekstem "Ten wóz wygląda na szybki" lub "Założe się, że ten zły chłopiec potrafi latać!". Z rozpoznaniem nie będzie problemu, ale ze sprzedaniem to już może być mały problemik.

Jak sprzedać im auto
Ci kierowcy lubią szybką jazdę. Nie lubią gdy rysuje się ich przyszły wóz. Musisz ich przewieźć bardzo szybko i przy tym nie uszkodzić wozu. Najlepiej spod salonu wyjedz w lewo potem w prawo i jedz w kierunku wozu strażackiego. Tam aż do doków masz prostą więc bierz tyle ile fabryka dała. Gdy pasek zadowolenia klienta dojdze do końca wracaj do salonu. Wtedy nie musisz jechać szybko. Jedz powoli, aby nie uszkodzić wozu.

Nudni kierowcy

Lista wozów, które chcą kupić
  • Manana
  • Perenial

Jak rozpoznać ten typ klienta
Z tym nie będzie żadnego problemu. Oni na wstępie powiedzą, że chcą wolny wóz, który dobrze trzyma się drogi. Moim zdaniem to jest najlepszy klient jaki może być. Zbyt wiele nie wymaga. Takich kupujących powinniśmy limuzynami wozić.

Jak sprzedać im auto
Musisz utrzymywać stałą prędkośc. Nie możesz uszkodzić wozu. Jeśli jednak go porysujesz jedz szybko do warsztatu i napraw go. Utrzymuj stałą prędkość. W tym celu naciskaj rytmicznie guzik przyśpieszenia. Gdy pasek zadowolenia się zapełni powoli wróc do salonu.

Car killerzy

Lista wozów, które chcą kupić
  • Idaho
  • Esperanto

Jak rozpoznać ten typ klienta
Jak zawsze. Przychodzą do Ciebie i mówią "Potrzebuje czegoś do rozjechania tych chodnikowych frajerów" lub "Potrzebuje czegoś, co ciężko się ściga". Po takim wstępie wiemy jedno. Zejdzię się troche czasu na sprzedaży tego wozu. Polecam zostawić sobie ich na koniec.

Jak sprzedać im auto
Jedziesz gdzieś gdzie chodzą ludzie. Polecam centrum miasta. Znajdz jakieś miejsce gdzie chodzą ludzie i przejedz tylko przechodniów, aby pojawiła Ci się jedna gwiazda poszukiwania przez policję. Teraz musisz schować się gdzieś przed glinami. Dobra zgubułeś gliny wracaj do salonu. Eeee w tym przypadku nie ma tak dobrze. Często gdy klient jest zadowolony i chce kupić wóz infomuje nas, że nie pasuje mu kolor auta lub stan techniczny. Wtedy musimy jechać do warsztatu przemalować i nareperować wóz. Następnie do salonu.

Jeśli będziemy sprzedawać wozy dalej za kolejny sprzedany dostaniemy bonus czasowy i kasę (100$-200$). "Car salesman" jest misją podzieloną na poziomy. Za przejście każdego poziomu dostajem bonus czasowy i kase 1000$-2000$.

Tak jak wcześniej pisałem "Car salesman" jest misją podzieloną na poziomy. Po przejściu poziomu nr.9 pojawia się snieg. Niestety jest on jednorazowy i pojawia się w misjach "Car salesman". Po przejściu poziomu nr.6 salon płaci nam za ochronę. Wszystkich poziomów jest 12.


Autor: Kamils2

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.043 sekund