Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Vercetti cabs
Music Extractor v1.0
SA-MP Client 0.1b
Spolszczenie
Rage Italic
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - BRONIE

Czym bybyło GTA bez broni?? Otóż niczym. Tak samo jak i w poprzednich częściach w LCS nie zabraknie dobrych czy gorszych "machin zbrodni".

BROŃ RĘCZNA


Piła ŁańcuchowaJeśli lubicie krwawe rozróby to to jest najlepsza broń do tego. Gdy przecinamy ofiare krew tryska po całym ekranie. A co do samej broni to według mnie jest jedną z lepszych wśród "Broni Ręcznych".

ŚrubokrętZdecydowanie najgorsza broń w grze. Żeby powalić przeciwnika na ziemie trzeba użyć śrubokręta kilka razy. Broń nie nadaje się do powalenie jednego przechodnia a co dopiero mówiąc o policji czy wrogiej mafi.

Kij HokejowyNo to mamy nowość w GTA. Nowy wygląd lecz siła rażenia Kija Hokejowego jest wręcz identyczna do kija golfowego którego znamy między innymi z GTA: Vice City. Jest to już lepsza broń niż śrubokręt, ale i tak nie nadaje się na większe rozróby.

KatanaMoja ulubiona i chyba najlepsza broń ręczna w grze. Może zabić jednym ciosem w sytuacji gdy odcinamy naszemu przeciwnikowi głowe. Katana jest przydatna na bliskie spotkania z wrogiem a wręcz niezbędna gdy nie mamy strzelby przy sobie.

MaczetaBardzo ciężka co uniemożliwia bieganie z nią w ręku. Ogółem działa na tej samej zasadzie co maczeta z GTA: VC.

Pistolety


9 mmStary dobry Colt. Jest bardzo pospolity w Liberty City. Noszą go członkowie gangów oraz policja. Jest bardzo dobry na początku gry jednak w dalszej fazie polecam zmienić go na .357.

.357Jedna z moich ulubionych broni w całym GTA. Zabija jednym strzałem nawet człowieka zaopatrzonego w pancerz (np. SWAT). Jedyną jego wadą jest to, że aby oddać strzał trzeba stać.

BROŃ MASZYNOWA


Micro SMGPodstawowe narzędzie do wykonywania Drive-by. Bardzo dobry na początku gry a potem już tylko dobry ;). Ogółem rzecz biorąc broń jest godna polecenia. Dodatkową zaletą Micro SMG jest to, że podczas biegu można oddawać serie strzełów.

Tec-9Jest podstawowym narzędziem niektórych gangów. Wręcz idealny na drive-by. Moim zdaniem jest lepszy niż Micro SMG.

BROŃ AUTOMATYCZNA


AK-47Ulubiona broń terrorystów, a zarazem stary dobry Kalashnikov. Jest lepszy niż Tec-9, ale polecam jak najszybciej zmienić go na M4 gdyż amerykański produkt jest dużo lepszy niż swój kuzyn z Rosji.

M4Jedna z najlepszych broni w grze. Dużo lepszy niż AK-47. Jest głównie używany przez armie.

STRZELBY


ShotgunNajzwyklejsza strzelba. Dobra tylko w bliskich spotkaniach z wrogiem. Ja osobiście żadko używam tej broni. Jednak ma w sobie to coś...

S.P.A.S 12Jedna z najlepszych broni w grze. Szybko się przeładowywuje. Idealna na rozwalanie aut i kilku przeciwników z średniej odległości.

SNAJPERKI


Sniper RiflePoprostu snajperka. Chyba wszyscy wiemy do czego służy. Dobra do zabijania z dalekiej odległości.

BROŃ CIĘŻKAMinigun
Najlepsza broń w grze. Wypluwa pociski z ogromną prędkością, a do tego dochodzi niemały a wręcz duży zasięg. Prawdziwa perełka w całym GTA.

Miotacz ogniaZ tą bronią zawsze było najwięcej zabawy. Gdy już podpalimy naszego przeciwnika on z wrzaskiem ucieka gdzie pieprz rośnie. Głównym minusem tej broni jest bardzo mały zasięg.

RPGStara, dobra, dostępna od GTA 1 rakietnica. Jednym strzałem zamieni w pył każdy samochód. Napewno jest najbardziej efektywniejsza z wszystkich broni dostępnych w LCS.

BROŃ MIOTANA
Chyba wszyscy wiemy czym jest granat. Osobiście nie polecam go urzywać gdyż przez przypadek czy zagapienie możemy sobie zrobić krzywde.


Autor: karl

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.054 sekund