Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Vendetta odc. 1
... Demio
BMW M3 GTR
Fiat 127
Raindance Re-Paint
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - MULTIPLAYERY

Każdy z was chyba lubi grać w GTA przez sieć. Zawsze, aby zagrać w San Andreas, Vice City czy GTA III musieliśmy instalować specjalny mod. W GTA LCS jest inaczej. Taki mod do gry Multiplayerowej jest wbudowany. To już jest duży plus. Rockstar Games zrobił o wiele więcej. Nie dość, że LCS ma wbudowany Multiplayer to takowy jest bardzo rozbudowany. Posiada on sześć trybów, a maksymalna liczba grających to sześć osób. Teraz opiszę tryby gry.

*Liberty City Survivor*
*Obywatel Liberty City Pozostały Przy Życiu*

Jest to coś na wzór deathmathu. Od normalnej wersji tej rozgrywki różni się tylko tym, że możemy grac sami czyli każdy na każdego lub grać wspólnie. Ta druga opcja polega na tym, że tworzone są dwa gangi. Dalej chyba nie musze pisać, lecz napisze. Każdy gang walczy ze sobą. Gracie na czas. Punkty dostajecie za zabicie przeciwnika. Jeśli zabijecie siebie punkty zostają odejmowane. W trybie gangu punkty są wspólne. Wygrywa ten gracz lub gang, który przekroczy limit zabójstw lub zdobędzie określoną ilość punktów.

**Protection Racket**
**Rakieta Ochrony**

Gdy rozpoczynamy grę w tym trybie wszyscy gracze dzielą się na dwa teamy (gangi). Każdy gang ma swoją bazę w, której znajdują się cztery limuzyny. Na ekranie jest licznik liczący czas. Po co dowiecie się potem. Zabawa dzieli się na dwie tury. Gangi dostają swoje role. Jeden jest gagniem atakującym. Drugi zaś broniący. Hmmm.. i co teraz? Chyba się już domyślacie. Zadaniem gangu atakującego jest zniszczenie w jak najkrótszym czasie wszystkich limuzyn gangu broniącego, którego zadaniem jest jak najdłużej odpierać atak wrogiego gangu. Kiedy gang atakujący zniszczy limuzyny rozpoczyna się druga runda. Wtedy gangi zamieniają się rolami. Zasady gry się nie zmieniają. Jest tylko jeden szczegół. Czas na ekranie monitora odliczany jest od tyłu. Wyjaśnię dokładniej. Na ekranie jest odliczany czas w, którym drużyna atakująca zniszczyła wszystkie limuzyny w pierwszej rundzie. Teraz podczas drugiej rundy drużyna atakująca musi zniszczyć limuzyny drużyny broniącej przed upływem tego czasu.

***Get Stretch***
***Dostawiać Wydłużenie***

Tak samo jak poprzednio są dwa gangi. Tym razem jednak jest jedna tura. Zadanie polega na tym, aby ukraś wóz przeciwnik. Żeby nie było za łatwo, aby dostać punkt w swojej bazie musisz mieć swój wóz i wóz przeciwnika. Jeśli chcesz odzyskać auto, które Ci skradziono idź do bazy przeciwnika i je wykradnij. Wygrywa ten gang, który zdobędzie określoną ilość punktów lub ukradnie najwięcej wozów wygrywa.

****The Hit List****
****Uderzana Lista ****

System jest prosty. Jeden gracz zostaje wytypowany. Reszta grających za zadanie ma go zabić. Gdy któryś z grających zabije wybranego wcześniej gracza na miejsce zabitego zostanie wybrana nowa osoba. Gracz, który zabił cel dostaje dodatkowy czas, który przyda mu się, aby zakończyć rozgrywkę. Gra kończy się gdy wszyscy gracze zostaną zabici. Osoba, która najdłużej była zabijana wygrywa.

*****Street Rage*****
*****Uliczne Szaleństwo*****

Jest to wyścig po ulicach Liberty City. Gracze za cel mają przejeżdżać przez wyznaczone punkty kontrolne, które prowadzą do mety. Dozwolona jest zmiana pojazdów oraz strzelanie do przeciwników. Gdy zostaniemy zabici lub przez długi czas nie będzie nas na trasie wyścigu to zostanie mu automatycznie na nią przywróceni. Zwycięża gracz, który pierwszy przetnie linie mety. Na trasie wyścigu możemy znaleźć bonusy takie jak naprawa wozu lub poprawa przyczepności na określony czas.

******The Wedding List ******
******Ślubna Lista*****

Zadaniem grających jest dostarczenie określonych pojazdów w określone miejsca. Mamy na to ograniczony czas. Im bardziej uszkodzisz wóz tym mniej dostaniesz kasy za jego dostarczenie. Wygrywa kierowca, który uzbiera najwięcej kasy.


Autor: Kamils2

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.045 sekund