Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Beckett
Update do wesji 1.1
San Andreas Radio
CJ white skin mod
SA MP Client 0.1b Browser Fix
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - MIASTO

Liberty City... Dobrze znamy to miasto. W serii GTA mieliśmy okazję już trzy raz poruszać się po nim. Jak to cztery? No jak to nie pamiętacie?!?! Przypomnę wam. Grand Theft Auto 1, Grand Theft Auto: Advance oraz Grand Theft Auto 3. Pierwszy raz w 3D.
Miasto bazuje na swojej trzeciej wersji (Liberty City z GTAIII), która za razem jest pierwszą wersją 3D tego gangsterskiego miasta w, którym nikt nie może czuć się bezpieczny. Jak każdy wie akcja gry toczy się 3 lata wcześniej niż w GTA III czyli w roku 1998. Programiści z Rockstar Games mówią, że miasto zostało urozmaicone. Nie wiem co przez to rozumieć, a wy wiecie? Lepiej przyjrzeć się temu bliżej. Zapraszam do czytania artykułu z, którego dowiemy się czym różni się ponure Liberty City z GTA III od Liberty City w GTA:LCS.

Hmmm... Może napisz coś o rozmiarze naszego "nowego" Liberty. Miasto jest na pewno większe niż to znane nam z GTA III, lecz mniejsze od Vice City. Tak jak już wcześniej pisałem akcja gry toczy się trzy lata wcześniej niż wydarzenia z GTA III więc w Liberty znanym z serii Stories nie ujrzymy nie których mostów, które były w tzw. "trójce". Dlaczego ich nie ma? Przecież były? - tak pewnie myślicie. A no! Wolniej takie przeanalizujmy to. Najpierw jest pomysł na zbudowanie mostu. Potem plany, a następnie budowa. Czyli teraz pewnie, gdy ty jeździsz i zabijasz, burmistrz i mała grupka ludzi robią plany finansowe "Callahan Bridge" który, jest teraz w budowie abyś za trzy lata mógł go używać. No i w "trójce" jest już most. Tylko trochę się popsuł ;]. Dobra koniec o mostach i burmistrzu. Analizujmy dalej "nowe" Liberty City. Rozmieszczenie ulic się nie zmieniło. Jedynie dodano kilka skrótów dzięki, którym będziemy mogli szybciej poruszać się po mieście. W mieście są umieszczone jak zawsze rampy i skocznie. Dzięki nim możemy po wykonywać ciekawe ewolucje wozami i motorami. Położenie naszych "kryjówek" zmieniło się.
Podsumowując "nowe" Liberty City stoi na bazie miasta z GTA III, lecz położono na nim całkiem nowe tekstury, dodano kilka uliczek i zmieniono położenie "kryjówek" oraz zniknęły nie które mosty.

I co koniec? Nieee dziś... akurat dzisiaj mam wenę twórczą. Teraz napisze coś o miastach. No to do biegu! Gotowi?! Start!!!

*PORTLAND*
W naszym serwisie o Portland znajdziesz takie informacje jak:
Kliknij na interesującą Cię nazwę, aby zostać przeniesionym do wybranego artykułu

O mieście
Pierwsza wyspa zwana Portland przeszła kilka gruntownych zmian. W okolicach Harwood pojawiła się wielka wieża. O tunelu "Porter" to możemy sobie pomarzyć, ponieważ w 1998 roku architekci dopiero zaczynają go projektować. Fabryki rybnej też nie ma. Jest aktualnie budowana jak kilka innych obiektów w mieście. Pamięta klub "Sex Club Seven"? Jeszcze go nie. Aktualnie w miejscu tego klubu znajduje się inny o nazwie "Paulie's Revue Ba". Właścicielem klubu jest niejaki alfons JD O'Tool, który to ma powiązania z Triady. W Callahan Point była taka restauracja "Greasy Joe's". Niestety nie ma jej. Teraz znajduje się tam sklep z pączkami o nazwie "Rusty Brown's Ring Donuts". Ja tam wole ciasteczka . Co tu gadać zmieniło się i tyle.

*STAUNTON ISLAND*
W naszym serwisie o Staunton Island znajdziesz takie informacje jak:
Kliknij na interesującą Cię nazwę, aby zostać przeniesionym do wybranego artykułu

O mieście
Tutaj też się na zmieniało. Most łączący Stauton Island z Shoreside Vale jest teraz w trakcie budowy. Pamiętacie budynek Liberty Tree? Jest on jak by to ująć... o połowę niższy. W GTA III mogliśmy podróżować taki fajny teren jak "Staunton Plaza". Aktualnie na tym terenie jest kilkanaście małych budynków. To tyle na temat tego miasta. Przechodzimy do następnego.

*SHORESIDE VALE*
W naszym serwisie o Shoreside Vale znajdziesz takie informacje jak:
Kliknij na interesującą Cię nazwę, aby zostać przeniesionym do wybranego artykułu

O mieście
Hmm... Jak by to ująć. No kurka ten artykuł mi sprawia trudności jakieś. Tylko nie wiem czemu. Tutaj to co widzieliśmy w GTA III się nie zmieniło. Tylko jest jeden mały szczegół. Hmm... Programiści z Rockstar Games dodali kawałek nowego terenu. Powiększyli tę wyspę od północnej strony dzięki czemu jest ona dwa razy większa. Na "nowy teren" możemy dostać się jedynie tunelami, które w trzeciej odsłonie GTA były zamknięte...

Ogólnie Zmian jest dość dużo i są one od razu widoczne. Tym razem miasto możemy zobacz w dwóch warunkach pogodowych. Dlaczego? Ponieważ w grze pojawił się śnieg co jest na pewno miłym zaskoczeniem. To już koniec tego arta. Poniżej znajdziecie model 3D miasta.


Autor: Kamils2

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.095 sekund