Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Hot Coffee Mod (wersja dla XBO
Gold Edition - Lowrider Bike
Love Money - odcinek 5
SA MP Client 0.1b Browser Fix
San Andreas HUD
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - SOLUCJA - STAUTON ISLAND


Salvatore LeoneA Walk In The Park

Jakaś 'gruba ryba' przyszła pobiegać w parku. Musisz go usunąć ale nie możesz wejść uzbrojony do parku. No więc udaj się w jego kierunku a jak się znajdziesz obok niego to wyjmij jakąś broń i go zastrzel. Weź jego komurkę a z nią udaj się do twojego apartamętu.

Poziom trudności: 1/10
Utrudnienia: ---
Nagroda: 1500$
Informacje: ---
Making Toni

Trudno to nazwać misją. Musisz udac się w wyznaczone miejsce potem zobaczysz dwa filmiki i gotowe.

Poziom trudności: 1/10
Utrudnienia: ---
Nagroda: 2000$
Informacje: Zadzwoni Donald Love z zadaniami i twoja mama cie poinformuje że zerwała kontrakt na twoją głowe.

Donald LoveThe Morgue Party Candidate

Zadanie jest dosyć proste... Przez miasto jedzie Romero Harease. Musisz się udać w jego stronę i gwizdnąć go. Ja polecam na motorze jechać i mały Drive-by zniechęci kierowce do dalszej jazdy więc wysiądzie, w innych przypadkach zatrzymywać się nie będzie. Jak już wsiądziesz dostaniesz 3 gwiazdki więc jedź do Pay'N'Spray, polecam w jego okolicy auto krasć ;] No i jeszcze masz go odwieźć do garażu i gotowe...

Poziom trudności: 2/10
Utrudnienia: Policja ?
Nagroda: 1000$
Informacje: Zadzwoni do ciebie ojciec (ksiądz) i powie że ma coś dla ciebie...Steering The Vote

No więc na tą misje trzeba dobrej strategi bo inaczej zabraknie ci czasu. Najpierw przejedź przez dwa najbliższe checkpointy i pojawią się konkurenci. Rozwal ich furgonetki a następnie zbieraj kolejne 3 checkpointy tak szybko jak możesz zanim pojawią się kolejni. I jak już zebrałeś 5 checkpointów, koniec.

Poziom trudności: 2/10
Utrudnienia: Czas
Nagroda: 1500$
Informacje: ---Cam-Pain

Misja trudna w wykonaniu bo się bardzo trzeba śpieszyć i uwarzać. Najpierw zaopatrz się w Micro-SMG lub SMG, pancerz oraz najlepiej banshee. Teraz jedź na początku do grupy oddalonej najbardziej na północ. Jak tam sobie poradzisz udaj się do grupy na południu tam wszystkich zabij a następnie weź z tamtąd pancerz. No i teraz jedź do grupki środkowej. Najpierw sprubuj ich rozjechać a jak ktoś jeszcze ci zostanie to go zastrzel. Uwaga: Na wszystko masz tylko 4 minuty.

Poziom trudności: 5/10
Utrudnienia: Czas
Nagroda: 1500$
Informacje: ---Friggin' The Riggin'

Udaj się do sklepu Phila Cassadiego. Tam zabierz miotacz ognia kupiony dla ciebie przez Donalda. Teraz udaj się do 'pralni' Forellich. Zabij ludzi na miejscu i spal całą zawartość. Uważaj na nadbiegających forellich. Kiedy skończysz pokażą się dwa vany. Rozwal je i tyle tego było.

Poziom trudności: 3/10
Utrudnienia: ---
Nagroda: 2000$
Informacje: ---Love & Bullets

Po filmiku chwyć za snajperkę i zdejmij wszystkich wrogów. Nie bój się bo i tak nie będą do ciebie strzelać. Jak ich zdejmiesz wsiądź do limuzyny. Jedź do Pay'N'Spray żeby zreparować samochód bo inaczej nie wytrzyma ucieczki do budynku donalda przed 2 mordercami uskuteczniającymi Drive-By. Kiedy już bezpiecznie dojedziesz misja zakończy się powodzeniem.

Poziom trudności: 3/10
Utrudnienia: Pościg, mała wytrzymałość limuzyny
Nagroda: 2000$
Informacje: ---Counterfeit Count

Dość proste. Do misji polecam PCJ 600 a oto co trzeba zrobić: śledź vana z którego będą wychodzić kurierzy. Zabijaj tych kurierów zanim dojdą do auta i bierz teczki. Jak w ten sposób odwalisz 3 spotkania to koniec.

Pozio trudności: 1/10
Utrudnienia: ---
Nagroda: 2500$
Informacje: ---

Salvatore Leone 2Cauth in the Act

Wsiądź z Salvatorem do motorówki. Będą was atakować ludzie z tajnych służb. Usuwaj ich jak leci. Po jakimś czasie nadleci helikopter. Jak go zdejmiesz misja się skończy.

Poziom trudności: 2/10
Utrudnienia: ---
Nagroda: 2000$
Informacje: Możesz pracować dla nijakiego McAffrey'a.Search and Rescue

Zaopatrz się w snajperkę, kamizelke kuloodporną, SMG, AK-47 i kilka granatów. To będzie dosyć trudne ale z taką strategią powinno się udać. Najpierw jedź po limuzyne Salvatora i podjedź w podane miejsce. Limuzyne zaparkuj tak aby dało się szybko odjechać. Kiedy wysiądziesz urzyj SMG i zabij tych najbliższych ludzi. Potem urzywając snajperki zastrzel tych w głębi. Idźotem po Salvatora i zabij tych co ewentualnie sotkasz po drodze. Teraz kolej na trudniejszą część, trzeba z tamtąd uciec... Tak więc zastrzel tych co nadbiegną a następnie podejdź tam i rzucaj granatami w ujście uliczki zabijając tych za rogiem. Kiedy ich już zabijesz leć do limuzyny i zabijaj tych co ci w drodze stoją. Nie przejmuj się tymi z tyłu. A kiedy już znalazłeś się w limuzynie zawieź Salvatora do garażu.

Poziom trudniści: 6/10
Utrudnienia: ---
Nagroda: 2000$
Informacje: ---Taking The Peace

Dość proste i ciekawe zadanie choć może zająć chwilkę. No więc od kiedy znajdziesz się w vanie masz możliwość kontrolowania auta Sindicco przez pięć minut. W tym czasie musisz za pomocą tego auta rozjechać wszystkich forellich na spotkaniu. Kiedy to zrobisz samochód sam sie zdetonuje i Mission Passed.

Poziom trudności: 2/10
Utrudnienia: Mała wytrzymałość wozu
Nagroda: 2500$
Informacje: ---Shoot The Messenger

To proste. Udaj się do motorówki a następnie rozwal łódkę człowieka forellich. Gdy to zrobisz misja się powiedzie pomylnie.

Poziom trudności: 1/10
Utrudnienia: ---
Nagroda: 3000$, Wiseguy outfit
Informacje: ---

McAffreySayonara Sindiccos

Pan McAffrey zawiezie cię na teren Sindiccos gdzie masz ich wszystkich zabić. Potem wskocz do samochodu i okaże się że zaczną cię ścigać. Strzelaj do nich do czasu aż zobaczysz helikopter. Zestrzel go a następnie McAffrey zatrzyma się przed zamkniętym mostem.

Poziom trudności: 2/10
Utrudnienia: ---
Nagroda: 2000$
Informacje: ---The Whole 9 Yardier

Lol, to spisek xD Udaj się do forellich i ukradnij im motor ale ich nie zabijaj. Będą cię gonić więc zaprowadź ich w pokazane miejsce. Tam z gromadką innych ludzi ich zabij i tyle.

Poziom trudności: 1,5/10
Utrudnienia: ---
Nagroda: 2000$
Informacje: ---Crazy '69'

To jest dopiero zabawna misja xD xD xD. Masz 4 minuty aby na tereni parku zabić 20 forellich za pomocą... katany! Ogólnie zabawa jest niezła gdyż oni są wyposażeni jedynie w tasaki więc to taka miejska sieczka.

Poziom trudności: 1,5/10
Utrudnienia: Czas ?
Nagroda: 1500$, Dragon outfit
Informacje: ---Night of Civid Dreams

Udaj się w miejsce gdzie twoi ziomkowie są atakowani przez Sindiccos. Tam musisz usuwaćwszystkich Sindiccos aż przyjedzie ambulans. Do misji polecam AK-47.

Poziom trudności: 3/10
Utrudnienia: ---
Nagroda: 2000$
Informacje: ---Munitions Dump

Oto receptura sukcesu. Musisz sięodpowiednio przygotować a następnie za pomocą bazooki wysłać dwa vany i ich kierowców w zaświaty.

Poziom trudności: 3/10
Utrudnienia: Pościg
Nagroda: 2500$
Informacje: ---

Church ConfessionalL.C. Confidental

Masz 2,5 minuty żeby ukraść samochód FBI oraz podjechać nim pod stacje policji. Tam zabij informatora i zabierz mu raport który następnie masz zanieść do gazety.

Poziom trudności: 2/10
Utrudnienia: Policja
Nagroda 1500$
Informacje: ---The Passion of Heist

Będzie trudno. Udaj się na północ i tam zdejmij ok. 15-20 kolesi uzbrojonych w AK-47. Kiedy to zrobisz weź teczke i wio do gazety. Wio bo dostaniesz 3 gwiazdki.

Poziom trudności: 4/10
Utrudnienia: Policja
Nagroda: 1500$
Informacje: ---Karmagedon

Musisz ukraść wóz strażacki a następnie w przeciągu 5 minut zapełnić pasek zamieszania w mieście. Jak go już napełnisz, zniszcz samochód.

Poziom trudności: 2/10
Utrudnienia: Czas
Nagroda: 1500$
Informacje: ---False Idols

3 gwiazdy zmierzają do studia radiowego i nie można im na to pozwolić. Polecam dwoje panów załatwić bazooką koło parkingu obok twojej kryjówki a panią w helikopterze ściągnąć zaraz przy studiu.

Poziom trudności: 4/10
Utrudnienia: ---
Nagroda: 1500$
Informacje: Zadzwoni do ciebie jeszcze raz Donald.

Donald Love 2Love on the Rocks

Spotkaj się z informatorem donalda który ci powie że van z dowodami znajduje się w dokach. No więc dojedź do wejścia i tam zacznij do wszystkiego co się rusza strzelać. Kiedy dojdziesz do vana wsiądź do niego i uciekaj. Będziesz miał ogon więc zawieź vana do Pay'N'Spray a potem wyjdź i zabij tych co cię ścigali. Teraz spokojnie zawieź go do garażu Donalda i gotowe.

Poziom trudności: 4/10
Utrudnienia: ---
Nagroda: ---
Informacje: Zadzwoni Salvatore, masz odblokowaną trzecią wyspę.


Autor: KuB

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.049 sekund