Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Multi Theft Auto: San Andreas
Urban Camouflage Hydra
1995 Nissan 200SX
GTA:SA 104 Saves
Porsche 911 Carrera GT3 Cup
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - MIASTO

VICE CITY

Już w nazwie gry możemy znaleźć nazwę miasta po, którym będziemy się poruszać. Tak jest to Vice City wzorowane na Miami. Vice City jest 3 razy większe niż Liberty City. Podzielono je na 2 duże i 3 małe wyspy. W tym mieście możemy znaleźć pole golfowe, wyspę z luksusowymi willami i wiele innych ciekawych miejsc, które postaram się opisać w tym artykule.

WYSPA NR 1

Tutaj zaczyna się nasza przygoda z Vice City. Na tej wyspie znajdziemy bardzo ładną i dużą plaże oraz kilka fajnych miejscówek np. piętrowy parking lub siedziba główna policji Vice City z parkingiem. Wyspa połączona jest mostami z Starfish Island, Leaf Link, Wyspą Kraba oraz największą z wszystkich wyspą numer 2. Na tej oto wyspie znajdziemy wielkie centrum handlowe.

WYSPA NR 2

Największa wyspę ze wszystkich. Znajdziemy na niej stadion wewnątrz, którego odbywają się liczne wyścigi. Na wyspie jest coś w stylu autostrady. Można się po niej bardzo szybko poruszać. Na tej oto wyspie znajdziemy doki a w nich bardzo szybkie łodzie. Na wyspie znajduje się także lotnisko oraz baza wojskowa.

LEAF LINKS

Jest to w miarę duża wyspa na, której mieści się pole golfowe. Wyspa łączona jest mostkami. Można tutaj poszaleć wózkiem golfowym lub kręcić bączki wozem sportowym. Wyspa jest pokryta zielenią co daje jej niesamowity urok. Poruszając się po wyspie pojazdami musimy uważać, ponieważ przy dużych prędkościach możemy wpaść do wody. Dlaczego? Odpowiedz jest prosta, bo czasem krzewy zasłaniają koniec wyspy.

PRAWN ISLAND

Dość mała wyspa na, której znajdziemy 3 stare zniszczone domy oraz starą wytwórnie filmową. Na tyłach tej wytwórni znajdziemy mały samolocik. Po wykupieniu wytwórni będzie ona dla nas generowała pieniądze. Przez środek wyspy biegnie szeroka prosta ulica na, której końcach znajdują się mosty. Jeden łączy wyspę z wyspą nr1 a drugi z wyspą nr2. Prawn Island świetnie nadaje się do ćwiczeń klanów sieciowych.

STARFISH ISLAND

Wyspa na, której znajdziemy same luksusowe wille. Znajdziesz tu basen w kształcie kobieta oraz loga R*. Znajdziesz tu także posiadłość Diaza (po przejściu pewnej misji staje się on a twója), która zajmuje 1/4 wyspy. Na tej oto wysepce można urządzać sieciowe wyścigi "Drag". Dlaczego? Odpowiedzi jest prosta, bo przez środek wyspy przebiega bardzo szeroka, prosta droga ograniczona z dwóch stron bramami.


Autor: Kamils2

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.073 sekund