Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
M4 Modern Three Gun-Barrel
Vercetti cabs
Mitsubishi 3000 GT
Gold Edition - Ford 34
SA Cam Hack v.1.1
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - INFORMACJE

Kolejna część świetnej serii Grand Theft Auto zostanie wydana 17 października 2006 roku. Jeśli chodzi o platformę wydania w VCS będziemy mogli zagrać na PSP. W grze będziemy sterować bratem znanego już nam z Vice City Lanca Vanca, czyli Viktorem Lancem.
Jeśli mam coś napisać o Viktorze to pracuje on w US Marine i ma 28lat. Akcja gry będzie toczyć się w słonecznym Vice City w roku 1984 czyli dwa lata przed wydarzeniami z Vice City. Jak zapowiadają autorzy gra jest dłuższa od VC oraz ma nowy system animacji, który jest lepszy niż te w po przednich częściach kultowej serii.
W grze pojawi się całkiem nowy pojazd jakim jest skuter wodny. W grze nie zabraknie także wbudowanego systemu multiplayer. Nasza postać będzie posiadała umiejętność pływania. Co do stacji radiowych będą one takie same jak w Vice City zmieni się tylko repertuar. W GTA VCS zobaczymy nowy system pogodowy ( huragany )oraz nowy system sterowania motorami.
Na ulicach pojawi się więcej pojazdów, obiektów, ludzi itd. Będzie więcej skinów dla przechodniów. Do gry powróci znany z Vice City system "Trip Skips" czyli taxi podwożące nas do pracodawcy po nieudanej próbie wykonania misji. W grze będzie także nowy system ładowania gry. Gra będzie się ładować jedynie przed rozpoczęciem wykonywania misji! Niestety pojawiają się nowe rzeczy, lecz są rzeczy, których nie będzie.
W VCS nie będziemy mogli tuningować wozów oraz nie będzie skakania przez mury itd. W grze pojawi się lornetka co będzie dużym plusem. W VCS zobaczymy całkiem nowy wygląd praku znajdujące sie w Ocean Beach w, którym będzie znajdował się diabelski młyn! I co najważniejsze będzie się można nim przejechać!


Autor: Kamils2

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.164 sekund