Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
GTA:LCS Trailer 3 - 480x360 (W
MTA Client 0.5
Big Bob
Urban Camouflage Hydra
Cheat Device 1.0 d - UK
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - ODPICUJ BRYKĘ

Firma Rockstar Games, która stworzyła drugą część świetnej gry GTA starała się wnieść jak najwięcej atrakcji, aby gracz się nigdy nie nudził. W tym celu, postanowili wprowadzić sklepy samochodowe, gdzie będzie można przemalować wóz, naprawić go oraz dodać kilka bajerów. Oto ich lista:
ULEPSZENIA DO SAMOCHODÓW

Vehicle Machinegun - karabin maszynowy możemy umieścić na masce samochodu. Jest on bardzo przydatne na barykady FBI i policji, gdyż z dalekiej odległości, dwoma strumieniami pocisków możemy w szybki sposób zniszczyć wszystko co nam stoi na drodze.

Mine - Niedroga mina samochodowa. Bardzo przydatna kiedy goni cię gliniarstwo, wtedy używasz jej i wszystko co za tobą podąża zmienia się w pył!

Oil Stick - Zostawiasz niewielkie plamy na drodze za swoim wozem, które niesamowicie działają na sytuacje za tobą. Śliska sprawa no nie? Polecam na FBI i szybkie radiowozy, ponieważ przy dużych prędkościach znosi je bardzo daleko...

Vehicle Bomb - No i jak w pierwszej części GTA mamy tu także bombę samochodową. Po detonacji mamy około 3-5 sekund na ucieczkę. Daje niesamowite efekty, zwłaszcza kiedy zdetonujemy ją przy malej prędkości auta i szybko wysiądziemy :)
SPECJALNE ULEPSZENIA

Armed Jeep - Broń dostępna tylko na dachu wojskowych jeepów. Daje niesamowite efekty, potrafi w moment rozwalić wszystko co nam stanie na drodze. Niestety trudno tym zapanować, ponieważ wojskowy jeep jest mało wytrzymały i trudno się nim kieruje.

Tank - Chyba najgroźniejsza broń w całej grze. Działko strzela z odstępami około 2 sekund z czołgów. Kiedy wojsko opanuje miasto, ciężko jest minąć barykady, które stanowią 3-4 czołgi. Oczywiście my tez jadąc czołgiem mamy wielką satysfakcje siejąc z armaty popłoch na ulicach.

Fire Truck - Osprzęt znajdujący się w każdej straży pożarnej. Wielkie ciśnienie z sikawki sprawia, że możemy zabić przechodniów na chodniku. Bardzo przydatne kiedy goni nas policja, ponieważ ustawiając strumień wody do tylu możemy na zakrętach zmylić radiowozy.


Autor: rapek

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.079 sekund