Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Mitsubishi 3000 GT
EX4.20 Jet Pack
New Knife
BMW Z4
Bilbordy Wu Tang
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - MISJE POJAZDÓW

Paramedic
Pojazd: Ambulance
Wynagrodzenie: 15000$ oraz bieganie bez zmęczenia
Misja: Zakończenie misji na poziomie 12

Na samym początku musimy zdobyć karetkę. Najlepiej udać się do pobliskiego szpitala. Dobrze, gdy już zdobędziesz karetkę musisz włączyć misję ratowania ludzi. Od teraz twoim zadaniem jest udanie się do miejsca wskazanego na radarze. Tam będzie czekał na Ciebie ranny. Gdy "ofiara" wsiądzie do naszej karetki wracaj szybko do szpitala. Masz na to wyznaczony czas. Im wyższy poziom tym więcej rannych musisz przetransportować. Pamiętaj o tym, że karetka mieści tylko trzech. Więc co jakiś czas musisz odwozić pacjentów do szpitala. Za każdego dowiezionego pacjenta dostajesz dodatkowy czas. Pamiętaj jeszcze, aby nie przejechać czekającego na Ciebie rannego, ponieważ wtedy misja nie zostanie zaliczona.

FireFighter
Pojazd: FireTruck
Wynagrodzenie: Ognioodporność
Misja: Zakończenie misji na poziomie 12

Pierwsze, co musimy zrobić to skołować sobie wóz strażacki. W tym celu udaj się do komendy straży pożarnej znajdującej się w Dwontown lub podpal coś. Wtedy zjawią się strażacy swoim wozem. Gdy już zdobędziesz pojazd wsiądz do niego i uruchom dodatkowe misje. Teraz twoim zadaniem jest gaszenie pożarów na terenie całego Vice City. Pamiętaj o tym, że każdy nowy poziom to więcej wozów i ludzi do ugaszenia. Ja polecam Ci w pierwszej kolejności gasić wóz a potem płonącego pasażera. Jednak uważaj! Nie podjeżdżaj za blisko płonącego wozu, ponieważ jeśli wtedy go nie ugasisz to on wybuchnie, a wtedy zostanie uszkodzony twój pojazd.

Vigilante
Pojazd: Wszystkie pojazdy policji oraz FBI + Hunter
Wynagrodzenie: 150 punktów kamizelki kulodopornej (pancerz)
Misja: Zakończenie misji na poziomie 12

Zaczynamy jak zawsze, czyli od załatwienia sobie, któregoś z tych pojazdów. Osobiście polecam Huntera. Uzbrojony w karabin oraz wyrzutnie rakiet możesz wiele zdziałać. Gdy już będziemy mieli, któryś z tych pojazdów uruchamiamy misję dodatkowe. Teraz naszym zadaniem jest dogonienie złodziei i zabicie ich! Gdy dogonimy już taki pojazd musimy go jakoś zatrzymać. Są na to dwa sposoby - taranowanie i ostrzeliwanie. Pierwszy moim zdaniem sprawdza się tylko przy użyciu FBI Ranchera. Drugi zaś sprawdza się przy każdym wozie. Dobra załóżmy, że uciekinierzy zatrzymali się. Teraz musimy ich zabić. Rozstrzelać lub rozjechać... Jednak nawet tutaj jest pewien haczyk. Po zabiciu kilku złodziei zaczyna gonić nas policja. Czyli wygląda to tak nas goni policja, a my gonimy złodziei. Trochę to śmieszne. Gdy używamy Huntera władze nie będą stanowiły dla nas problemu. I pamiętajcie, co nowy poziom zdobędziemy tym więcej przestępców w jednej rundzie będzie do złapania.

Taxi Driver
Pojazd: Wszystkie taxówki
Wynagrodzenie: "Podskakujące taxówki" - nie umiem tego lepiej wytłumaczyć.
Misja: Rozwieźenie 100 klientów

Tradycyjnie sam najpierw zdobądź jakąś taxówkę, a następnie uruchom dodatkowe misje. Tutaj mamy bardzo wygodny system, ponieważ nie musimy tych wszystkich 100 pasażerów rozwozić na raz. Możemy włączać i wyłączać te misje a pasażerowie pozostaną zaliczeni, że tak się wyrażę. No dobra koniec gadania. Jesteśmy w wozie uruchomiliśmy misję i teraz jedziemy po klienta. Przeważnie znajduje się on 50 metrów od nas. Gdy pasażer wsiądzie do wozu mamy określony czas na dojechanie do miejsca znajdującego się na radarze. I teraz trzy opcje... Jeśli dojedziemy na czas wszystko będzie OK., Jeśli czas minie a my nie będziemy na miejscu wyznaczonym przez pasażera nie dostaniemy za kurs kasy. I opcja numer trzy. Jeśli dojedziemy na miejsce bardzo szybko dostaniemy dodatkową kasę! No to tyle. Hmm.. jeszcze, aby jedna mała sprawa. Jeśli uszkodzisz taxówkę jedz do warsztatu ją naprawić. Uszkodzony wóz to nic dobrego.

Pizza Boy
Pojazd: Pizza Boy
Wynagrodzenie: $5000 oraz 150 punktów życia
Misja: Zakończenie misji na poziomie 10

Teraz będziesz śmigał skuterkiem po Vice City i rozwoził Pizze. Skuterek ten znajduję się przy każdej pizzeri. Pojazd ten mieści 6 sztuk pizzy. Na rozwiezie ich mamy oznaczoną ilość czasu. Im wyższy poziom tym więcej klientów do obsłużenia. Gdy dojedziemy już do klienta musimy dać mu jego pizze. W tym celu ustawiamy się obok niego i naciskamy przycisk patrzenia w prawo lub w lewo. Tak jak podczas strzelania w trakcie jazdy. No i jak już widzimy naszego klienta to "strzelamy" do niego pizza. Trochę to nie zrozumiale, ale jak zagrasz to zrozumiesz. No to tyle...


Autor: Kamils2

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.069 sekund