Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Powrót mafii - odcinek 2
GTA: SA-Official Trailer (Xbox
Black Hydra
SAPD Pack
Love Money - odcinek 2(part2)
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - MULTIPLAYER

Wyścig Quadathlon
Naszym zadaniem jest wygranie wyścigu. Poruszamy się samochodem, skuterem wodnym oraz pod koniec zawodów helikopterem. Pojazd będzie zmieniany, co jakiś czas przez nas

Might of the Hunter
W tym trybie naszym zadaniem jest zabijanie ludzi za pomocą huntera oraz zestrzelenia helikoptera przy użyciu rakiet. Oczywiście za każdą zabitą osobę przyznawane są nam punkty

Survivor
Tryb dość ciekawe, ponieważ będziemy mogli zabijać w nim przy użyciu metody drive-by, jeśli w wozie będą znajdowali się ludzie z naszego temu. Tryb Survivor jest standardowym deatchmatchem. Jednak podczas grania z kolegami w tym trybie po ulicach będą poruszały się inne pojazdy i ludzie!

Taken for a Ride
Hmmm... w GTA oprócz zabijania zawsze kradło się wozy. W tym trybie musisz ukraść jak najwięcej wozów przeciwnika i odprowadzić je do swojej bazy (teamu). Drużyna, która ukradnie najwięcej wozów swojemu przeciwnikowi wygrywa. Jednak pamiętaj, że twój wóz też może zostać skradziony :).

Tanks for the Memories
TO bardzo proste. Gdzieś w Vice City został ukryty olbrzymi czołg. Zawodnik, który znajdzie go pierwszy zasiada za sterami i krąży po mapie. Jednak to nie koniec. To nie zapewnia mu wygranej. Pozostali gracze są uzbrojeni po zęby, a zadaniem każdego z nich jest jak największe uszkodzenie czołgu. Ten, który najbardziej go porysuje zostaje jego nowym kierowcą - proste.

Protection Rocket
Ten tryb posiada coś zwane ograniczeniem czasowym. Naszym zadaniem jest bronienie naszych wozów lub niszczenie wozów przeciwnika. Zależy to od tego, jaki tryb wybierzemy.

Street Rage
Nic innego jak nielegalne wyścig samochodowe, czyli fani Carbona, Most Wanted itd... grając w ten tryb będą w niebie. Wygrywa ten gracz, który jako pierwszy przejedzie linie mety.

Grand Theft Auto
Jest lista, są wozy, jest kradzież. Akcja niczym z filmy 60 sekund. Gracze dostają listę poszukiwanych wozów. Po "skołowaniu" wozu znajdującego się na tej liście musimy odprowadzić go w skazane miejsce. Za każdy doprowadzony pojazd dostajemy kasę. Gracz, który zarobi najwięcej pieniędzy wygrywa.

Hit List
Jeden gracz dostaje status uciekiniera. Jego zadanie jest bardzo proste musi on uciekać przed innymi graczami. Za łatwe to nie jest, bo nie widzi on ich na radarze oraz nie może za długo przebywać w pojeździe, ponieważ on wybuchnie. Zadaniem pozostałych graczy jest złapanie uciekiniera. Ten, kto był najdłużej poszukiwanym uciekinierem wygrywa.

V.I.P. R.I.P.
Ujmę to tak. Załóżmy, że jesteś VIPem. Twoim zadaniem jest odebranie 5 walizek znajdujących się w Vice City a następnie udanie się w wyznaczone miejsce. To tyle, co do zadań dla VIPa. Zadaniem ludzi szukających jest złapanie VIPa zanim ten ulotni się z kasą. Proste ;]


Autor: Kamils2

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.081 sekund