Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Vendetta odc. 1
Liberty City Stories Font
TimeSync Tool
Buty ADIDAS
M4 Modern Three Gun-Barrel
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - BONUSY

Nowe GTA = nowe misje dodatkowe.
Chodzi mi tutaj o paczuszki z narkotykami, podkowy, zdjęcia itd.
W Vice City Stories ciekawą formą takiego urozmaicenia gry są czerwone baloniki zamiast paczek z narkotykami znanych z "trójki".

Rampages
Już przy rozpoczęciu "znajomości" z tym trybem rozgrywki mamy do czynienia z trupią czachą. Dla nas graczy po takim wstępie szykuje się dobra zabawa. Misje te polegają jak zawsze na zabiciu określonego typu ludzi (np panów z jakiegoś gangu) przy użyciu pewnej broni (np. M4) w określonym czasie (np 1,5min). Jednak takie ciągłe zabijanie ludzi było by nudne dlatego raz mamy zabijać ludzi a innym razem niszczyć określonego typu wozu. W takie robienie szumu w około siebie możemy pobawić się 30 razy, ponieważ tyle misji tego typu panowie z R* przewidzieli dla graczy.

99 Red Balons
Nowość w GTA. Zamiast znanych np. z GTA III paczek z narkotykami naszym zadaniem jest znalezienie, a następnie zestrzelenie 99 czerwonych baloników rozmieszonych w Vice City. Zadanie to wymaga skupienia i dobrego wzroku ponieważ baloniki znajdują się w przedziwnych miejscach i co najważniejsze na różnych wysokościach. Dlaczego jest ich 99, a nie 100 tak jak paczuszek z "trójki". Już tłumaczę. Poruszając się jakimś wozem po słonecznych ulicach Vice City w radiu możemy usłyszeć piosenkę, która nosi tytuł '99 Luftballons. Więcej tłumaczyć chyba nie trzeba ;]. Jednak tutaj nie obejdzie się bez nagród. Za każdą dziesiątkę zestrzelonych balonów otrzymamy nową broń, która będzie pojawiać się koło naszej kryjówki.

Unique Jumps
Na wstępie tego pod punktu pragnę zaznaczyć, że wyczynowych skoków tak samo jak zadym jest 30. Do wykonywania takich skoków służą porozmieszczane na terenie całego Vice City drewniane deski ułożone pod odpowiednim kątem, góry usypane z pasku lub normalne schodki. Jednak z pozoru wykonanie łatwego skoku może być o wiele trudniejsze niż myśleliśmy. Gdy wyskoczymy z rampy wszystko będzie odbywało się w zwolnionym tempie. Jednak skok zostanie uznany tylko wtedy gdy wylądujesz w wyznaczonym przez autorów gry miejscu. Do takiej zabawy osobiście polecam motor jakim jest PCJ 600.

To już niestety koniec tego artykułu mam nadzieję, że choć trochę pozwoli on wam zapoznać się z bonusami w GTA Vice City Stories.


Autor: Kamils2

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.058 sekund