Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Beechcraft Skimmer
Love Money - odcinek 4(part1)
Multi Theft Auto: San Andreas
Trainer +108 do SA
... Blazer
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - MISJE POJAZDÓW

Vigilante

Nagroda: Lepszego typu kamizelka kuloodporna - po wykonaniu 15 poziomów
Wozy: Police Car, Rhino, Enforcer, FBI Car, Hunter, VCPD WinterGreen

Dobrze znany graczom tryb rozgrywki polegający na ściganiu przestępców przy użyciu określonych wozów. Najdziwniejsze w tej rozgrywce jest to, że my pomagamy policjantom, a oni jak nam się odwdzięczają? Ścigając nas i utrudniając złapanie uciekiniera. Do wykonywania tej misji świetnie nadaje się czołg, który umożliwia nam zniszczenie uciekającego bez wysiadania z naszego pojazdu. Wykonanie tych misji do 15 poziomu wymagane jest do przejścia gry w 100%.

Air Rescue

Nagroda: Zwiększenie maksymalnego poziomu życia Vica - po wykonaniu 15 poziomów
Helikopter: Air Ambulance

Z tym trybem rozgrywki spotykany się po raz pierwszy. Teraz zamieniamy się w pilota helikoptera medycznego. Naszym zadaniem jest transportowanie rannych przy użyciu specjalnej linki przyczepionej do naszej maszyny. Jednak przy przenoszeniu pacjenta musimy być bardzo ostrożni, ponieważ linka (ranny wisi na niej pod helikopterem) może się rozbujać, a to może spowodować katastrofę np. uderzenie rannego w latarnie lub budynek co kończy się jego śmiercią. Wykonanie tej misji na 15 poziomie jest wymagane do zaliczenia 100% gry w statystykach.

Paramedic

Nagroda: Vic podczas biegania nie męczy się - po wykonaniu 15 poziomów
Pojazd: Ambulance

Jeździsz karetką, która może pomieścić maksymalnie trzech rannych. Twoim zadaniem jest zabieranie z różnych miejsc chorych ludzików i odwożenie ich do szpitala, a że w Vice City takowe są tylko dwa to sobie pojeździsz. Za każdego bezpiecznie dostarczonego pacjenta do szpitala dostaniesz kilka dodatkowych sekund. Do zaliczenia 100% gry wymagane jest ukończenie tej rozgrywki na 15 poziomie

Fire Copter

Nagroda: Brak
Helikopter: Armadillo

Zadanie to wykonujemy podobnie jak Air Rescue helikopterem z drobną różnicą zamiast linki mamy zbiornik z wodą a naszym zadaniem jest gaszenie pożarów z powietrza. Na samym początku musimy ustawić się nad płonącym obiektem. Następnie zmniejszamy swoją wysokość. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak wypuszczenie wody ze zbiornika przy użyciu klawisza . Na wykonanie każdego levelu mamy określoną ilość czasu oraz wody. Musimy także uważać, ponieważ nasz helikopter łatwo może się zapalić. By ukończyć grę w 100% musimy zaliczyć 5 poziomów.

Taxi

Nagroda: Wozy: Taxi, Cabbie

To jest najnudniejsza z misji samochodowych w wszystkich seriach GTA. Jednak tym razem panowie z R* wpadli na pomysł co zrobić, aby nie zanudzić gracza na śmierć. Czasami zdarza się tak, że nasz klient coś przeskrobał i musimy uciekać przed policją. Jednak to nie wszystko. Jest jeszcze druga opcja, która jest tak jakby, hmm... wynajęcie taksówki na cały dzień lub zatrudnienie nas jako osobistego szofera. Polega to na tym iż zawozimy klienta w pewne miejsce (np. do hotelu) czekam aż załatwi on swoje sprawy, a następnie zawozimy go w inne miejsce. Jednak misje te są jak to zawsze było na czas. Za każdy kurs dostajemy kasę. Im szybciej dostarczymy klienta w wskazane przez jego miejsce tym większy dostaniemy napiwek. I jak zawsze na koniec info co zrobić, aby ukończyć grę w 100%. Tym razem musimy zarobić 5 tys. dolarów za kierownicą taksówki.

Firefigter

Nagroda: Vic staje się ognioodporny - po wykonaniu 15 poziomów
Pojazd: FireTruck

Misja stara jak świat. Jest ona z nami chyba od początku serii GTA. Naszym zadaniem jest gaszenie pożarów przy użyciu armatki wodnej zamontowanej na dachu wozu strażackiego (klawisz - ). Jednak nie jest to proste bo nasz wóz bardzo źle się prowadzi, a miejskie gangi utrudniają nam pracę. By ukończyć grę w 100% musimy zaliczyć 15 poziomów.

Beach Patrol

Nagroda: Vic może pływać w nieskończoność
Pojazd: BF Injection

Zapewne każdy z was choć raz oglądał Słoneczny Patrol. To jest jego brutalniejsza wersja. Naszym zadaniem jest zmuszanie złych motocyklistów do opuszczania plaży Washington Beach. Do dyspozycji mamy BF Injection'a oraz cały arsenał broni. Jak zawsze do zaliczenia 100% gry wymagane jest wykonanie 15 poziomów tej misji.


Autor: Kamils2

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.1 sekund