Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
XP Patch
Spolszczenie do GTA VC
Bilbordy Wu Tang
Vendetta odc. 5
Hydra by Zero
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - POSTACIE

Claude Speed
Jest głównym bohaterem GTA3. Claude jest tajemniczą osobą, przez całą grę nie wypowie ani jednego słowa. Wiemy o nim tyle , że przed napadem na bank miał narzeczoną - Cataline , która go zdradziła podczas napadu na bank i skazała na lata w więzieniu o zaostrzonym rygorze , a cały swój łup zostawiła dla siebie. Claude w czasie pobytu w więzieniu poznaje 8-Balla i ucieka w czasie transportu z konwoju. Zaczyna pracować dla wpływowych ludzi w Liberty City , likwiduje każdego , który stanie na jego drodze. Zabija na zlecenie , wykonuje brudną robotę dla świata przestępczego. Speed pragnie zemsty na Catalinie. O tym jak się nazywa dowiadujemy się dopiero w GTA San Andreas w telefonie od Cataliny , opowiada ona o swoim narzeczonym , że jest on prawdziwym gangsterem i że wyjeżdża z nim na wakacje do Vice City.

8-Ball
Nasz przyjaciel od początku fabuły gry z którym uciekamy z konwoju więziennego Jest specjalistą od ładunków wybuchowych , posiada swój warsztat obok salonu "Samochody na kredyt" kiedyś sobie poparzył ręce , dlatego teraz ma zawsze obandażowane. Jest przyjacielem Luigiego i jest bardzo ceniony w mafii Leone. Często nam będzie pomagać.

Luigi Goterelli
Nasz pierwszy pracodawca. Ma swój klub przy dzielnicy "Czerwonych świateł" o nazwie "Sex Club Seven". Objął swoje stanowisko po śmierci JD Toll'a i zmienił nazwę klubu. Generalnie Luigi nie liczy się zbytnio w Liberty City , jest on zwyczajnym żołnierzykiem i tak samo będzie z misjami , nie będziemy dostawać od niego zbyt ważnych i trudnych misji. Luigi ma powiązania z mafią Leone. Jego "dziewczynki" przepadają za nim.

Misty
Dziewczyna Joeya , a raczej prostytutka "zapożyczona" z klubu Luigiego która mieszka niedaleko klubu na terytoriach Diablosów , często ją spotykamy w warsztacie Joeya Leona , jak go zabawia.

Joey Leone
Syn Dona Salvatora Leone. Ma bardzo duże wtyki na mieście , wielki miłośnik samochodów , posiada swój warsztat samochodowy w którym pracuje i zabawia się z Misty , na obrzeżach miasta Portland. Jego niektóre misje są łatwe a niektóre bardzo trudne.

Toni Cipriani
Jest to główna postać z GTA LCS. Posiada kawiarenkę razem ze swoją matką , kawiarnia jest tylko wtyczką w jego gangsterskiej działalności , prowadzi on ciągłe wojny z Triadą - chcę ich całkowicie usunąć z Liberty , boi się swojej wpływowej matki , ale za to ma do niej duży szacunek. Ma duże wpływy na mieście , jest na wysokiej pozycji w rodzinie Leone , jednak my niszczymy jego wszystkie marzenia i karierę zostania bossem miasta w późniejszych misjach.

Salvatore Leone
Główny boss mafii Leone , głowa rodziny , chcę przejąć kontrole nad całym miastem , jego syn prowadzi warsztat samochodowy , po zrobieniu dla niego kilku misji , musimy go zabić.

Maria
Jest żoną bossa S. Leona , przyjaźni się z Asuką - wrogim gangiem dla mafii Leone , Yakuzą. Pomaga ona nam przedostać się do drugiego miasta przed mafią jej małżonka. Zakochała się w głównym bohaterze , pod koniec gry prawdopodobnie ginie , porwana przez Cataline.

Asuka Kasen
Siostra Kenjiego , posiada swój apartament w New Port , również zajmuje wysoką pozycje w gangu Yakuza. Śledzi poczynania mafii Leone i kartelu kolumbijskiego i jest przyjaciółką Marii. To ona zleca nam zabicie bossa S. Leone.

Kenji Kasen
Brat Asuki jest szefem Yakuzy i właścicielem kasyna: Kenji`s Casino w Torrington , które działa tylko pod przykrywką rozbojów i wymuszaniem haraczy. Posiada wysoką pozycje w gangu Yakuza jednak my likwidujemy go w późniejszym czasie. Ogromnie cieszył go hazard.

Ray Machowski
Skorumpowany policjant - wtyka Yakuzy w policji , misje od niego są dobrze płatne , jego zlecenia otrzymujemy w parku w pobliskich toaletach. Po spaleniu się w Liberty pomagamy mu uciec w zamian odwdzięcza się on swoim "dorobkiem" z Liberty City.

Donald Love
Najbogatszy człowiek w Liberty City , a może nawet w całym GTA. Jest właścicielem popularnej w Liberty stacji radiowej "Gaduła" , mamy go okazje poznać w Vice City 20 lat wcześniej. To właśnie tam nauczył się paru ważnych rzeczy od Averego - jak np jak wywołać wojnę gangów. Jest ogromnie bogaty , pragnie skłócić między sobą Yakuze i kartel kolumbijski , poznamy go na drugiej wyspie. Posiada ogromny biurowiec w centrum S. Island. Pod koniec gry znika z miasta w niewyjaśnionych okolicznościach.

Phil Cassidy
Jest to jednoręki żołnierz. Znany już wszystkim z GTA VC , który podobno stracił rękę na wojnie , jednak pamiętamy z Vice City jak ją stracił...
Posiada bazę wojskowa w drugim mieście - S. Island , przesiaduje tam często. Nienawidzi kartelu kolumbijskiego tak jak oni jego , chcą go zlikwidować.

Miguel
Boss kartelu kolumbijskiego i prawa ręka Cataliny - nasz były przyjaciel z przed napadu na bank. Prawdopodobnie ginie torturowany przez Asukę.

Chico
Dealer i bliski przyjaciel Marii.

Catalina
Dziewczyna głównego bohatera C. Speeda do momentu napadu na bank , kiedy to nas zdradziła i "oddała" w ręce policji. C. Speed pragnie zemsty na Catalinie. Pamiętamy ją również z GTA San Andreas kiedy była dziewczyną głównego bohatera - Carla Jonsona.
Catalina zaprzyjaźnia się z Miguelem i obejmuje główne stanowisko w kartelu kolumbijskim.

Mickey
Jest współpracownikiem Luigiego , pomaga mu w interesach. Tak samo nikt ważny , pamiętamy go z GTA LCS jak zabił poprzedniego właściciela klubu - grubego JD Toll'a

"Chunky" Lee Chong
Niewygodna osoba dla Joey'a Leone , Lee Chong jest dealerem narkotyków z Triady, który sprzedaje swój towar w budce - dzielnica Chinatown , musimy się go pozbyć w pierwszych misjach od Joeya Leone.

El Burro

Szef gangu Diablos. Zleca nam swoje zadania tylko przez telefon z budki , przy terenie jego podwładnych , pamiętamy go z pierwszej części GTA.
Misji od niego są piekielnie trudne.

Mike "Lips" Forelli

Jeden z braci Forelli , który toczy wojnę z mafią Leone - ginie w pierwszych misjach przy restauracji Saint Mark’s Bistro , które oferuje "wybuchowe" jedzenie.

McAffrey:

Jest to skorumpowany glina , łapówkarz oraz świadek koronny , musimy go usunąć na zlecenie Raya Machowskiego. Jak mawia Ray "Ten McAffrey potrafi brać więcej łapówek ode mnie..."Jak pamiętamy z GTA LCS Ray i McAffrey przyjaźnili się ze sobą...

Marty Chunks

Zlecenia od niego otrzymamy z budki telefonicznej w Trenton , zleca on nam zabicie swoich wrogów: współpracownika , żony , kochanka małżonki i przerabia ich na "mielonkę" dla psów. Ginie z ręki kochanka żonusi , który przejmuje jego interes.

King Courtney

Boss Uptown Yardies , jego zlecenia otrzymamy tylko przez telefon dzwoniący przy Bush Stadium (Aspatria). Po zrobieniu dla niego kilku misji sprzedaje nas Catalinie.

Curly Bob

Curly pracuje dla mafii Leone i sprzedaje ważne informacje Kartelu Kolumbijskiemu. Pozbywamy się go w misji u Salvatore Leone.

D-Ice

Boss Red Jacks , jego zlecenia dostaniemy tylko przez budkę telefoniczną. Od lat toczy on wojnę z fioletowymi , którzy chcą przejąć tereny Red Jacks

Oriental Gentleman

Ważna osoba dla Donalda Love , którą musimy odtransportować z rąk Kartelu Kolimbijskiego , Oriental ukrywał się z jednych z garaży...

Tanner

Jest skorumpowanym gliną , pracuje dla Yakuzy i jest głównym bohaterem gry..... Driv3r :) Widać , że Rockstar nie ma litości dla konkurentów.

Ma Cipriani

Mamuśka Toniego , Toni a właściwie Antonio jak wiemy z LCS drży ze strachu na jedno słowo jego matki. Niestety nie zobaczymy Ma Cipriani w grze poza jej głosem... Ma prowadzi wraz z Tonim kawiarenkę w dzielnicy Saint's Marks.

Lazlow

Ten człowiek chyba grał w każdym radiu. Zabiera bez litości pracę innym Dj-om , prowadzi śmieszne audycje. Usłyszymy go w radiu "Gaduła".
Zadzwoni do niego sam Toni Cipriani , posłuchamy jego jak żali się na swoją matkę , jak boi się swojej wpływowej mamuśki....


Autor: Himmler

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.1 sekund