Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Easter Egg Grenades
San Andreas BMX
Manhunt Glock
Love Money - odcinek 3
Spolszczenie v1.2
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - POSTACIE

Victor "Vic" Vance - Główny bohater GTA VCS, brat Lanca. Przyjechał do Vice City, bo chce zarobić trochę pieniędzy dla swoich braci. Vic stacjonował w US Marine. Po wyrzuceniu z wojska pragnie zemsty na Jerrym Martinezie oraz braciach Mendez, którzy chcą zabrać jego wszystkie interesy w mieście. Wiadomo kto wygrywa? Jak wiemy z VC, Victor ginie w 1986 na transakcji narkotykowej z polecenia Diaza...

Jerry Martinez - Nasz pierwszy pracodawca. Przez niego Vic zostaje wydalony z wojska, Martinez jest skorumpowanym sierżantem traktującym wojsko jak zabawę. Jego postać będzie nam towarzyszyła do ostatniej misji z fabuły głównej.

Marty Jay Williams - Marty to typowy alkoholik znęcający się na swojej żonie psychicznie i fizycznie. Posiada wiele interesów na mieście oraz swój gang "Trailer Park Mafia". Mieszka na polu kempingowym , nie daleko S. Autos. Pozbywamy się jego w późniejszym etapie gry.

Phil Cassidy - Znana wszystkim postać z GTA VC , LCS i GTA III. Phil zajmuje się handlem bronią na całym Vice City. Często widzimy go totalnie pijanego popijającego swój trunek (kwas z akulmatora). Przyjaźni się również z Jerrym Martinez, jednak później przestaje mu już ufać. Na końcu gry ginie jego siostra - Louise.

Lance Vance - Brat Vica , często kłóci się z nim. Lance jest poważnie uzależniony od narkotyków. Właściwie przez całą grę będzie nam pomagać w różnych misjach. Znany wszystkim "zdrajca" z VC.

Umberto Robina - Boss kubańczyków. Jak i w VC tak i tutaj Umberto nigdy nie pomaga swojemu gangowi. Ma ojca - Alberto, który ma chore serce.

Alberto Robina - Ojciec Umberta i były boss kubańczyków.

Reni Wassulmaier - Reżyser filmowy. Reni przesiaduje w studiu filmowym, będziemy dla niej grać w różnych reklamówkach czy filmach. Lubi jak w filmie jest dużo akcji. W zamian , że pomogła Victorowi , bracia Mendez chcą się jej pozbyć. Pod koniec fabuły gry wyjeżdża z Vice City do Liberty.

Brian Forbes - Udaje przyjaciela braci Vance, jest agentem DEA. Przetrzymywany w kryjówce przez braci Vance ucieka i ginie.

Ricardo Diaz - Handlarz koki na całym Vice City. Diaz mieszka w ogromnej willi , która jest jeszcze w budowie. Jest uzależniony od narkotyków.

Siego Mendez - Jeden z braci Mendez próbujący przejąć wpływy braci Vance. Ginie w ostatniej misji.

Armando Mendez - Brat Diega, mieszkają w swojej willi i mają swoją mafię "Kartel Mendezów". Ginie z ręki Vica pod koniec fauły gry.

Louise Cassidy Williams - Siostra Phila. Nie dawno urodziła dziecko - Mary-Beth. Jest fizycznie i psychicznie torturowana przez swojego męża. Po śmierci męża blisko zaprzyjaźnia się z Victorem, niestety ginie porwana przez sierżanta Martineza.

Mary-Jo - Siostra Louise. Nie ma nic wspólnego ze światem przestępczym Vice.

Phil Collins - Gwiazda, która przyjechała do Vice City , aby zagrać koncert. Vic musi go ochraniać przed wpływowymi ludźmi , którzy chcą go zabić.

Domestobot - Robot, który usługuje w willi Mendezów - sprząta, gotuje, zapala cygaro. W jednej misji przejmujemy nad nim kontrolę... i palimy ważne papiery w sejfie

Gonzales - Pamiętna osoba z Vice City , którą potraktowaliśmy.... piłą łańcuchową. W VCS jest on prawą ręką Diaza, urzęduje na polu golfowym lub w swojej kryjówce przy dokach.

Ma Vance - Matka braci Vance , kradnie braciom Vance całą kokę i znika z miasta...

Mary-Beth Williams - Córeczka Louise i przyszywany tatuś Vic... Louise chcą zabrać dziecko tłumacząc się, że źle je wychowuje. Ładne dzidzi, ale czy ma coś ono wspólnego ze światem przestępczym ?? :)

Lazlow Jones - Ten, który każdemu zabiera pracę Dj-a. Grał w każdej części GTA i nie zabrakło go w VCS. Prowadzi audycje w radiu V-Rock.


Autor: Himmler

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.046 sekund