Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Big Bob
Gold Edition - Plymouth Roadru
1995 Toyota Supra MKIV v3.5
100 % Save Game [1]
NLSP Buffalo
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - UBRANIA

Street: W tym stroju Tommy przyleciał do Vice City. Jest to bardzo klimatyczne ubranie: hawajska koszula, łańcuch na szyi, ciemne dżinsy i białe buty. Dostępne w każdej kryjówce.

Soiree: Stylowy garnitur, który będzie dostępny po misji dla Kena Rosenberga "The Party". Później do nabycia przy sklepie "Rafaels". Na komplecik składa się: fioletowo-niebieska marynarka i spodnie, czarna koszula pod spodem i czarne buty.

Coveralls: Ubranie potrzebne do misji "Riot" dla Kena Rosenberga. Zwyczajny strój pracownika firmy "Spend Express". Firma ta przestaje istnieć w późniejszym etapie gry. Strój będzie do nabycia przy sklepie z narzędziami w dzielnicy "Vice Point"

Country Club: Strój golfisty, biała koszula, bordowa kamizelka, czerwone spodnie w kratkę. Jest niezbędny do wykonania misji dla Averego Carringtona "Four Iron". Później dostępny przy klubie golfowym w Leaf Links.

Casual: Ubranie będzie dostępne po wykonaniu misji dla Carteza "Treacherous Swine". Strój dostępny w centrum handlowym w Vice Point przy sklepie z odzieżą "Gash". Jest to bardzo oryginalna koszulka w kolorze szarawym, białe adidasy i ciemne dżinsy.

Bank Job: Strój pojawia się w czasie misji dla Malibu Club "The Job". Po misji na stałe dostępny w klubie Malibu. Komplet składa się z zielonych spodni oraz koszuli, białych rękawiczek, maski na twarzy i białych adidasów. Strój idealnie sprawdza się przy obrabianiu sklepów czy ponownych napadów na bank.

Cop: Mundur policyjny występujący w misji "Cop Land". Umożliwia on wchodzenie na teren wojska, polecam robić nim misje policjanta. Można go spotkać na posterunku policji w Washington Beach.

Havana: W tych strojach chodzą członkowie gangu kubańskiego. To wdzianko będzie nam niezbędne do wykonania misji dla Averego Carringtona "Two Bit Hit". Po ukończeniu misji ubranie będzie można nabyć w sklepie "Little Havana Streetwear & Tatoo Parlour"

Mr Vercetti: Zdecydowanie najlepiej wyglądający strój w grze. Ubranie składa się ze stylowego garnituru w prążki oraz różowej koszuli. Jest dostępne po wykupieniu klubu Pole Position, obok parkingu piętrowego w Ocean Beach.

Tracksuit: Przyzwoity dresik w kolorach czarnych. Do nabycia w sklepie z ubraniami w Downtown.

Tracksuit: Ten sam dres, tym razem w kolorze bordowym. Dostêpny w Little Haiti.

Frankie: Ubranie otrzymamy po ukończeniu gry na 100 %. Będzie ono dostępne w naszej willi "Vercetti Estate". Komplet zawiera białą koszulkę z czarnymi napisami, granatowych dżinsów i białych adidasów.


Autor: Himmler

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.085 sekund