Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Black Monkey Rustler
San Andreas Trailer
Bazooka
Beverly Hills Cop 2
Gangsterskie porachunki - Intr
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - INTERESY

To pewna nowość w seri Grand Theft Auto. A mianowicie w Vice City Stories nie będziesz musiał kupować interesów ale zdobywać oraz budować. A teraz troche o tym jak to dokładnie wygląda:

Przejmowanie Interesu :
Na mapie masz zaznaczone swoje budynki oraz te innych gangów. Kiedy najedziesz na budynek możesz zobaczyć jego stan, typ oraz właściciela. Kiedy już sobie wybierzesz cel udaj się do odpowiedniego budynku i zniszcz samochód przed nim aby zacząć atak. Kiedy już zabijesz wszystkich na zewnątrz udaj się do środka budynku, załatw pozostałych pracowników i zniszcz wszystkie biurka, maszyny, pudła itp. Kiedy się z tym uporasz otrzymasz premie za udany atak, jej wielkość zależy od wielkości biznesu. Teraz będziesz mógł kupić dany budynek.

Kupowanie Interesów :
Interesy które da się zakupić będą oznaczone na mapie zieloną ikonką budynku. Ale nie liczcie na to że budynki tak poprostu będą wystawiane na sprzedarz. Ogólnie jak jakiś będziesz chciał zakupić, będziesz go najpierw musiał zdobyć. Polecam budynki kupować odrazu po ich zdobyciu gdyżinacze jakiś inny gang je wykupi i nic z tego nie będziesz mieć. Aby kupić budynek podchodzimy do tabliczki przed nim i klikamy R3 (PS2). Następnie pokazuje się nam menu z którego możemy sobie wybrać jaki budynek chcemy wybudować i ile nas to będzie kosztować. Kiedy już coś wybierzymy budynek zacznie się budować więc trzeba będzie troche poczekać zanim będzie gotowy.

Dochody :
Jak można się domyśleć twoje interesy będą przynosić pieniądze. Każdy osobny budynek przynosi pewną ilość pieniędzy która automatycznie trafi na twoje konto codziennie o 16:00. Ale oczywiście nie musi to pozostać tąnędzną małą sumką na zawsze. Aby podnieść zarobki musisz udać się do budynku i zacząć robić misje dla tego typu budynków które opisane są ponirzej. Im więcej misji ukończysz tym więcej budynki danego typu będą zarabiać, oprócz tego dostajesz premie za każdą osobną misję.

Rodzaje Interesów :
W VCS możemy wybierać pomiędzy sześcioma rodzajami interesów. Każdy ma inne misje związane z danym typem budynku. Oto typu interesów, ceny oraz misje które trzeba wykonać:

Ceny:
X Protection Rocket Loan Shark Prostitution Drugs Smuggling Robbery
small-time 1500$ 2000$ 3000$ 4500$ 5000$ 6000$
medium venture 2900$ 3900$ 5900$ 8900$ 9900$ 11900$
high rller 4400$ 5800$ 8800$ 13300$ 14800$ 17800$


Misje:

Protection Racket : Exotrition
Misje polegająna wykonaniu 15 zadań. Aby ukończyć jedno zadanie musisz zmusić sprzedawce danego sklepu do płacenia ci za ochrone. W między czasie będziesz miał na ogonie niezadowolone gangi oraz policję którą naślą na ciebie sprzedawcy.

Loan Shark : (tytuł misji)
Także tutaj musisz wykonać 15 zadań. Jest to jednak znacznie prostsze gdyż musisz na przemian kraść zaznaczoną ciężarówkę lub motocykt. Z tym drugim nie ma jakiegokolwiek problemu lecz ciężarówkę trudno zatrzymać i wysiada z niej w większości koleś z pistoletem maszynowym.

Prostitution : Pimping
Heh, no mniej więcej tak samo jak w San Andreas. Najpierw musisz zawieźć dwie dziwki do klientów a potem wozić do kolejnych. Czasami klient będzie chciał porwać, pobić lub nie zapłacić dziwce i będziesz go musiałpowstrzymać lecz to nie jest wcale zbyt trudne. Tutaj także musisz wykonać dane czynności 15 razy.

Drugs : Drug Running
Tutaj musisz wykonać 6 misji zkładających się ze zmieniających się na przemian 2 zadań. Pierwsze to wziąść kase, kupić narkotyki i wrócić do budynku. W drugim zadaniu muisz sprzedać narkotyki. Niestety kupcy nie są zbyt mili więc ich zabijasz po czym bierzesz narkotyki spowrotem do budynku. Musisz uwarzać na policje oraz przyjaciół tych co zabiłeś.

Smuggling : (tytuł misji)
Jak powyżej, 6 misji zkładających się z dwóch zadań które zmieniają sięna przemian. A mianowicie w pierwszym musisz udać się do portu a następnie motorówką do helikoptera. Teraz musisz w czasie złapać wszystkie paczki od helikoptera, wrócić do portu i ciężarówką dojechać spowrotem do budynku. Uwaga na policje ;] Zadanie drugie: znowu musisz udać się na motorówkę ale teraz udaj się w okolice klubu golfowego i przechwyć 15 paczek zanim zrobią to konkurenci. Kiedy to zrobisz przybij do pomostu i ciężarówką zajedź do budynku, tutaj też warto uważać na policję.

Robbery : (tytuł misji)
(treść misji)


Autor: KuB

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.057 sekund