Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
New Knife
Gangsterskie porachunki - Odci
GTA: SA-The Introduction Trail
Weapon Pack
Beechcraft Skimmer
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - MIEJSCA

Grand Theft Auto to nie tylko gra, w której non stop jeździmy samochodami po wielkich miastach. Wydaje nam się, że kwadraty (wieżowce, domy) miedzy którymi hasamy naszymi pojazdami to zwykle otoczenie. Jednak tak nie jest... Wiele budynków i miejsc jest dla każdego gracza ważnych w grze. A oto ich lista:

Docks - Czyli potocznie mówiąc doki. Jest to chyba najważniejsze miejsce, ponieważ tu możemy zarobić potrzebne nam pieniądze. Pod doki dostarczamy samochód, który chcemy sprzedać, a on kawałek dalej na platformę jest przenoszony za pomocą wielkiego dźwigu. Po wszystkim dostajemy upragnione zielone banknociki.
Bomb Shop - W tym budynku, a raczej małym sklepiku, możemy uzbroić nasze auto w bombę. Wybucha ona około 3-4 sek. po jej detonacji. Najlepszym sposobem jest jak najszybsza ucieczka z auta. Wybuch gwarantuje niesamowite efekty.
Respray Shop - Napraw i odmaluj samochodów. Bardzo przydatne miejsce wtedy gdy goni cię policja. Wjeżdżasz do malej budy, gdzie twoje auto zostanie doprowadzone za drobną opłatę do porządku. Od momentu wjechania do sklepu policja przestaje cię ścigać.
Hospital - Jak sama nazwa mówi - szpital. Jest to miejsce, gdzie przeważnie odradzamy się po śmierci. Dokoła niego znaleźć możemy bardzo przydatną broń.
Police Station - Kiedy aresztuje cię policja, to właśnie koło tego budynku odrodzisz się na nowo. Niestety będziesz goły, bez broni i kart.
Telephone - Budka telefoniczna. Tutaj właśnie zaczynają się prawie wszystkie misje. Podchodzimy pod dzwoniącą budkę i dostajemy zlecenia na nową misje. Czasem zadanie może polegać na tym, że w jak najkrótszym czasie musimy dostać się do określonej budki telefonicznej, lub odebrać jakąś paczkę z ulicy.


Autor: rapek

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.05 sekund