Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Pricedown
GTA:VCS Trailer 1
Manhunt Revolver
Gangsterskie porachunki - Odci
Black Hydra
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - MIASTA

Downtown - jest to pierwsze, niewielkie miasto w grze GTA2. W mieście występują 3 gangi: Loonies (nienawiść do Japończyków), Yakuza (nienawiść do Zaibatsu) i Zaibatsu (nienawiść do Loonies). Dostępnych jest 21 misji do wykonania, za które powinieneś zebrać ponad $1.000.000. To właśnie tyle pieniędzy na twoim koncie pozwoli ci na przejście do kolejnego miasta. Porządku na codzień strzeże dzielna policja (max. 4 jednostki pogoni), a jeśli się nie sprawdza, do działania wkracza jednostka specjalna S.W.A.T. Ukryte głęboko w uliczkach są dwa czołgi (w dzielnicach Floatsam i Funbashi), które to wchodzą w skład 20 "kill frenzy" umieszczonych na mapie. Ogólnie miasto jest fajne, łatwo ucieka się policji i jest jej bardzo mało.

Residental - gra zaczyna się pod kościołem. 3 gangsterów uczestniczy w strzelaninie obok specjalnego samochodu (2 ginie). Wsiadamy do szybkiego wozu i rozpoczyna się nasza gra w celu uzbierania $3.000.000. W mieście naszym zleceniodawcą będą gangi: SRS Scientists (nienawiść do Zaibatsu), Rednecks (nienawiść do SRS Scientists) i Zaibatsu (nienawiść do Rednecks). Po dosyć dużym mieście będziemy poruszać się w celu wypełnienia kilku lub wszystkich (jeśli się komuś uda) 21 misji. O ile mi się wydaje na przedmieściach znajdziemy czołg, a wypełniając rzetelnie misje jednego z gangów trafimy wreszcie z posyłką do miejskiego wiezienia (wielka atrakcja). W sklepach Montany będziemy mogli zaopatrzyć się w dosyć przydatne gadżety do walki z policją, a na złomowisku sprzedamy (za dość wysoką cenę) samochód. Niestety będą lekkie komplikacje. Miasto objęte jest również ochroną FBI, które posługuje się szybkimi samochodami i karabinkami uzi. Musicie być bardzo ostrożni!

Industrial - największe, ostatnie miasto w grze. Aby zakończyć zmagania w GTA2 musimy zdobyć tym razem aż $5.000.000! Miasto rozdzielili miedzy siebie bosowie gangów: Russian Mafia (nienawiść do Sunbeama) i Krishna (nienawiść do Zaibatsu) no i jak w każdym mieście Zaibatsu. Dodatkowo wszędzie kręcą się ludzie z mafii Rednecks i niewiadomo czemu zawsze dostaniemy od nich kulkę w łeb. Dostępnych jest jak w każdym mieście 21 misji (po 7 od każdego gangu) i zdziwicie się - nieograniczona liczba czołgów! Pytacie jak? Otóż... twórcy gry zrobili nam niemiłą niespodziankę. Wprowadzili szósty poziom zagrożenia policyjnego, w którym to do miasta wkroczy wojsko narodowe. Po mieście będą hasać miliony czołgów, opancerzonych wozów, jeepów wojskowych z karabinami maszynowymi na maskach i cywilów na chodnikach zastąpią liczne grona wrogich nam żołnierzy. Wtedy gra robi się ciekawa! Wtedy należy wykonać szybki ruch do sklepu Montany gdzie przemalujemy migiem wóz - i problem rozwiązany. Milej zabawy!


Autor: rapek

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.105 sekund