Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Orange County Choppers Garage
San Andreas Mod Installer 1.1
Gang War Mod
SA-MP Client 0.1b
CJ white skin mod
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - REKWIZYTY

W grze Grand Theft Auto 1 możemy spotkać się z wieloma rekwizytami, które mają na celu uproszczenie nam w pewien sposób gry. Nie za każdym razem dajemy sobie rade z uciążliwą policja lub brakiem gotówki, a oto rozwiązanie problemów. Oto lista łącznie z opisem poszczególnych przedmiotów:

SKRZYNIA: Pod taką właśnie skrzynką, kryją się pozostałe przedmioty jak np.: broń, karta wyjścia z więzienia. Możemy bardzo łatwo rozwalić skrzynię za pomocą uderzenia lub strzału z broni.
MNOŻNIK: Po dobrze wykonanej misji, lub zebraniu go na ulicy (przeważnie w wąskich uliczkach), nasze pieniądze będą mnożone o tyle ile ustalony jest mnożnik. Na przykład, kiedy zbierzemy mnożnik 2x, gra podliczy nam dwukrotnie zdobyte pieniądze za każdą zabitą osobę lub rozbity wóz. Bardzo przydaje się to nam kiedy cierpimy na brak funduszy.
INFORMACJA: Dostarcza nam wiele informacji na temat nowych misji i tajemnic, które zawiera gra (lokalizacja ukrytego czołgu, wyścigówek). Korzystamy z niej również po wyczerpaniu misji telefonicznych.
ŻYCIE: Możemy się z nim rzadko spotkać, jednak są w miejscach łatwo dostępnych. Przedmiot dostarcza nam +1 życie.
KARTA WYJŚCIA Z WIEZIENIA: Bardzo przydatna kiedy jesteśmy naładowani mnożnikiem, broniami, rekwizytami. Karta powoduje, że zatrzymujemy wszystko gdy złapie nas policja. Na każdej z map jest tego pełno po kątach wąskich ulic.
ŁAPÓWKA: Nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy na przemalowanie samochodu jeśli goni cię policja. Prostszym sposobem jest zebranie tego przedmiotu na ulicy, który powoduje, że policja przestaje cię ścigać.
SPEED: Najbardziej przydatny przedmiot kiedy wykonujemy misje na czas lub ściga nas prawo. Trudno dostępny rekwizyt ułatwia nam poruszanie się w sensie przyspieszenia nas prawie dwa razy. Zebranie przedmiotu będąc w samochodzie pozwala na osiągniecie dwukrotnej szybkości auta (tak samo w przypadku poruszania się pieszo).
PANCERZ: Chroni nas przed trzema strzałami z pistoletu lub serią z karabinu maszynowego (daleka odległość). Warto zawsze posiadać ten przedmiot zwłaszcza w czasie misji gangów i ucieczki przed policją.


Autor: rapek

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.074 sekund