Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
Music Extractor v1.0
World Trade Center Mod
Range Rover Vogue
GTA:LCS Trailer 3 - 480x360 (W
Vendetta odc. 4
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

ARTYKUŁY - BROŃ / PRZEDMIOTY


Mapka z położeniem broni w miastach


BROŃ "RĘCZNA"

Pięść - wiadomo, standard. Do znalezienia na Carlu Johnsonie ; D

Kastet - Nieco dodaje siły piąstce. Do znalezienie m.in. pod mostem, obok domu Carla.

BROŃ BIAŁA

Nóż - bardzo dobra broń, jeśli chcesz działać po cichu. Często noże noszą prostytutki.

Kij Baseballowy - Tradycja. W której części GTA go nie było ? Jak zwykle dobra broń, czesto gdy walniesz w samochód, wysiądzie z niego kolo z tą bronią.

Łopata - Nowość w serii GTA, całkiem dobra, dość silna broń. Znaleźć ja można między innymi za Domem Rayder'a

Kij Golfowy - Średnio dobra broń. Raczej nie podskakuj z nią do wrogich gangów : D. Często mają ją kierowcy, i można znaleźć na polu golfowym

Pałka policyjna - Noszą ją policjanci. Raczej słaba broń. Do znalezienia na policjancie : D

Katana - klasyczna juz broń, jeśli lubisz sie bawić w chińskie cięcia - broń dla ciebie. Dostajesz takową w jednej z misji dla Wooziego, i możesz znaleźć nieopodal El Quebrados w Las Venturas.

Kij Do bilarda - To wogóle jest broń ; ) ? Jeśli chcesz to sprawdzić, to leć na budowę w San Fierro lub zagraj gdzieś w bila.

Piła spalinowa - Zabawa w drwala ? Oczywiście ! Ale co odcinamy ? Proponuje ręke. Do znalezienia m.in. na placu budowy w San Fierro.

PISTOLETY

Colt 45. - Klasyka. Po otrzymaniu statusu Hitman mozna nosić dwa. Mają je gliniarze, do znalezienia pod domem Emmet'a.

Colt 45. z tłumikiem - B. Dobra broń do cichej akcji. Do kupienie w Ammu Nation, dostajemy ją w jednej z misji dla Cesar'a, w San Fierro. Po osiągnięciu poziomu Hitman, można iść i sztrzelać.

Desert Eagle - Najlepszy pistolet, i równie wolny, co dobry. Ale siłe ma taka jak Python z Vice, więc jest świetny ; ) Do znalezienie obok Sklepu Zero RC Shop oraz na pustyni, nie opodal Lil' Probe Inn. Po osiągnięciu pozimu Hitman, można iść i sztrzelać

SHOTGUNY

Sawnoff Shotgun - Dobra dwururka. Po osiagnięciu poziomu Hitman, można nosić dwa. Do znalezienia na stacji kolejowej w Los Santos.

ChromeGun(Shotgun) - B. Dobry shotgun, Po osiągnięciu pozimu Hitman, można iść i strzelać. Kupić można w Ammu-Nation oraz znaleźć w niektórych posterunkach policji.

Combat Shotgun - Świetna broń, bardzo szybka. Po osiągnięciu poziomu Hitman, można iść i sztrzelać. Do kupienia w Ammu-Nation

LEKKIE PISTOLETY MASZYNOWE

Tec 9 - Bardzo dobra broń, Po osiągnieciu poziomu Hitman, można nosić dwie. Do znalezienia na dachu domu Sweet'a.

Mini SMG - Noszą go Ballasy, do kupienia w Ammu-Nation. Po osiągnięciu poziomu Hitman, można nosić dwa.

SMG

SMG - Jest to bardzo dobra broń. Po osiągnięciu pozimu Hitman, można iść i sztrzelać. Do znalezienia nieopodal Glen Parku

CIĘZKIE KARABINY SZTURMOWE

AK 47 - Klasyczny Kałasz. Bardzo dobrze znany. I równie dobry. Po osiągnięciu poziomu Hitman, można iść i sztrzelać. Do Kupienia w Ammu-Nation. Do znalezienia w porcie, w Los Santos.

M4 - Znana przeróbka M 16. Świetna Broń. Po osiągnięciu pozimu Hitman, można iść i sztrzelać, Do znalezienia w Bazie Wojskowej w Las Venturas, oraz do kupienia w Ammu-Nation.

SNAJPERKI

Countre Rifle - "Coś" w rodzaju snajperki, jednak nie do końca. Wprawdzie ma Zoom, ale nie ma lunety. Mimo wszystko - dobra broń. Do kupienia w Ammu-Nation.

Snajperka - Karabin snajperski, wszystkim Dobrze znany. Do kupienia w Ammu-Nation

CIĘŻKI SPRZĘT

Minigun - Równie dobry jak zwykle. ; ) Do znalezienia na moście kolejowym San Fierro - Las Venturas, w bazie wojskowej w Las Venturas, po wypełnieniu wszystkich misji, w domku Mike'a Toreno.

Heet Seek RPG - Bardzo dobra broń, gdyż posiada Auto Celowanie. Do znalezienia na lotnisku w San Fierro, i po wypełnieniu misji u Mike'a Toreno - w jego domu, na pustyni w Las Venturas.

Rocket Launcher - Dobra wyrzutnia rakiet. Dość ciężko celować. Do znalezienia na lotnisku w Las Venturas i w domu Mike'a (patrz wyżej)

Flame - Miotacz ognia wszycy znają. Dostajesz go w jednej misji The Truth'a. Do znalezienia nieopodal Whetstone-Angel Pine i w domku Mike'a (patrz wyżej)

BROŃ RZUCANA

Granaty - Wiadomo o czym mowa. Stare dobre Granaty. Do znalezienia na molo w Los Santos, oraz do kupienia w Ammu-nation.

Kotajle Mołotova - Równie dobra broń, co powyżej. Dostajemy ją w jednej misji dla C.R.A.S.H. Ciekawostką jest że cały czas, gdy ją trzymasz, pali się w ręce Carla

Granaty Dymne - Były w Vice na PS2, nie było w Vice na PC. Ciekawe czy historia się powtórzy? Póki co - raczej zabawka, nie broń. Znaleźć można na statku wojskowym w San Fierro, oraz w Stacji bojowej w Las Venturas.

Ładunki wybuchowe - Nowość w serii. Chociaż odgapiona. Pamiętacie granaty, które sami detonujemy, w Vice ? To działa tak samo, tyle że lepiej. Dlaczego lepiej ? Ano wiecie, jak taki ładunek można przyczepić komuś do wozu, lub lepiej, komuś do tyłka, to to daje niezłą frajdę. (O grze dla dwóch graczy nie wspominając ; )).

RZECZY SPECJALNE

Kwiaty - Idziesz na randkę ? Nie możesz tego nie wziąć ! To podstawa ! Znaleźc można na stacji benzynowej w Los Santos, i w El Quebrados.

Laska - Jesteś już stary i nie mozesz chodzić ? Udaj sie na stacje pociagową w Las Venturas ! Będzie ci lepiej !

Gaśnica - Jak już się rozpaliłeś, lub zapaliłeś kogoś innego - szukaj tego ! Może również posłużyć jako narzędzie zbrodni. Szukaj w rejonach Whetsone-Angel Pine

Spray - Musisz zamalować grafiti w Los Santos. Więc czemu czekasz ?! Gnaj do domu CJ i bierz w łapska

Aparat - Jeśli chcesz upamiętnić piekne rodzinne karambole - to coś dla ciebie ! Raczej nikogo tym nie zabjiesz

Vibrator - No tym panowie z R* sie popisali. Są kobiety ktore chciałyby to dostać. Znaleźc można po LV'owej stronie Gant Bridge(w tym małym miasteczku)

Plastikowy ....Penis - Jest długi, fioletowy i ... bardzo dobry do zabjania. Oczy mówie ? O gumowym penisie ! TO już lekkie przegięcie, jednak niektóre kobiety to lubią, znaleźć można - szok - pod prysznicem Komisariatu Policji w Los Santos.

Spadochron - Oczywista nowość. Po prostu świetny dodatek do gry. Fani Sky-Divin'gu już zacierają ręce, a i nie fani być może sie skusza. Polecam

Gogle i Noktowizor - Great Thing ! Przydają się w niektórych misjach, ale także poza nimi. Wiadomo ,,co i jak''

Autor nie znał miejsca "pobytu" niektórych broni, więc pisał w Ammu-Nation. Oczywiście w Ammu-Nation jest wiecej broni, niż tu napisałem, a na "wolnosci" można znaleźć każdą broń.


Autor: Mike

Ocena:

Oczekuje pięciu głosów

Zaloguj się, aby głosować.

[Komentarze]

Strona główna

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.068 sekund