FORUM ORANGE GROVE
Menu główne Forum Orange Grove Strefa użytkownika
Wyjście z forum
Forum - Strona główna

Statystyki forum
Użytkownicy

Witaj na forum Orange Grove, gdzie możesz porozmawiać o wszystkim.
Nasze forum jest podstawowym miejscem komunikowania się między użytkownikami.
Zapraszamy!

Niezalogowany

Zaloguj
Rejestracja

STRONA GŁÓWNA

Nawigacja: Forum > Multiplayer > SA-MP > [RP] Solar RP!

   

INFO [RP] SOLAR RP!

~ KamilBDG
*

Miasto:
Rejestracja: 25 Jul 2012
Napisanych postów: 1

Wysłano: 29 Jul 2012, godz. 16:49

Solar RolePlay - to rozbudowany projekt MMO (Massively Multiplayer Online), dostępny na platformie SA:MP (San Andreas Multiplayer). Aby wziąć udział w zabawie, nie musisz nic kupować ani za nic płacić. Wystarczy zainstalowana gra: Grand Theft Auto: San Andreas, oraz klient mutliplayer dostępny w sieci. Za jego pomocą, możesz wejść do świata gry - stworzyć własną postać i zacząć drugie życie, którym pokierujesz Ty sam!
Przede wszystkim jednak w świecie Solar, czekają inni gracze ze swoimi postaciami. Możesz z nimi rozmawiać, bawić się i tańczyć, możesz nawiązywać znajomości, przyjaźnie i przeżywać gorące romanse (nie tylko wirtualne).
Oczywiście dobrze byłoby na innych uczestnikach zabawy robić jak najlepsze wrażenie, prawda? Zadbaliśmy więc, aby w tej dziedzinie nie zabrakło Ci możliwości! Byś na wiele sposobów mógł dbać o status swojego wirtualnego avatar'a, budować jego pozycję w wirtualnym społeczeństwie.
Rzecz jasna, zdecydujesz również o wyglądzie postaci. Wybierzesz ubrania, fryzurę czy kolor włosów, wszystko w stylu, który najbardziej Ci odpowiada.
Ideą projektu jest stworzenie środowiska przypominającego rzeczywisty świat. Chcielibyśmy dać możliwość użytkownikowi sprawdzenia się w wirtualnych warunkach, a później przeniesienia nabytych umiejętności do świata realnego. Solar RolePlay obejmuje swym zakresem wiele dziedzin życia (m.in. ekonomię, biznes, militaria, zarządzanie firmą, rodzinę, przyjaciół). Wirtualne Państwo jest stale rozbudowywane o nowe funkcjonalności, które mają przybliżać środowisko do świata realnego.
Oprogramowanie dostępne na serwerze wirtualnym, zapewni pełen komfort rozrywki i symulacji - począwszy od umiejętnego rozwoju własnej postaci, skończywszy na urzeczywistnionej realizacji Polityki, Gospodarki, Giełdy papierów wartościowych. Dysponujemy nie lada wykwalifikowanym sztabem administracyjnym, który pracuje w pocie czoła. Jesteśmy gotowi do pełnego, optymalnego rozpoczęcia rozgrywki.Rynek i prawo

Mamy tu prawa ekonomi (podaż, popyt, spółki, własne firmy handlowo-produkcyjne), prawo karne (jeżeli popełnisz przestępstwo – idziesz pod sąd a potem ew. do więzienia), prawo cywilne (możliwość rejestracji związków małżeńskich, rozwody) itd.

Media i sport

W wirtualnym państwie funkcjonują także media takie jak prasa, radio i telewizja. Są one dziełem mieszkańców i przez nich też są ciągle rozbudowywane. Istnieją także wirtualne związki sportowe, w których gromadzą się osoby zainteresowane piłką nożną, formułą 1, narciarstwem i wieloma innymi dyscyplinami.

Możliwości

Staramy się, aby każdy mógł zrealizować swoje marzenie. Możesz założyć swoje stowarzyszenie albo partię polityczną. Możesz być prezydentem, premierem, sportowcem, radiowcem, dziennikarzem, biznesmenem... Tylko twoja fantazja jest ograniczeniem. Niezależnie od Twojego wyboru, będziesz musiał podejmować decyzje. Jeżeli będą słuszne zasłużysz na szacunek innych mieszkańców i będziesz opływał w dostatek.

Społeczność

W serwisie interaktywnym oraz w grze możesz intensywnie rozwijać relacje z innymi osobami. Są wśród nas młode osoby, które dopiero rozpoczęły gimnazjum, poprzez licealistów i studentów, a kończąc na osobach już pracujących z doświadczeniem zawodowym. Dlatego na forum/w grze możesz porozmawiać o swoich codziennych problemach w szkole/na studiach lub możesz też poszukać osób do pracy czy nowego partnera w interesach. Jeżeli interesuje Cię wygląd twoich rozmówców możesz zerknąć do Fotogalerii czy umieścili tam zdjęcie. Ty też pamiętaj, aby dodać swoje. Na forum w końcu możesz wyrażać swoją opinię na temat v-państwa i dzielić się pomysłami jak uczynić ją bardziej zbliżoną do świata realnego i w ten sposób, wpływać na jej przyszłe losy.

Zaprezentuj Siebie!

Inni mieszkańcy tylko czekają, by dowiedzieć się o tobie jak najwięcej. Możesz im to umożliwić wpisując maksymalnie dużo informacji na swój temat w zakładce Profil - Twoja Postać. Tam właśnie wpisujesz swój wiek, miasto a także swój e-mail. W tym samym miejscu znajdziesz także podkategorie O sobie, w której możesz opisać co kryje się w twoim wnętrzu...

Atrybuty Twojej Persony.

Po zalogowaniu do gry, pojawi się wiele intrygujących atrybutów. Stan głodu - gdy osiągnie 100% zaczniesz tracić swoje zdrowie. Pamiętaj również o samopoczuciu! W zadowolenie wprawiają znajomi oraz niektóre produkty, które możesz kupić w sklepach graczy. Doświadczenie zawodowe zdobywasz przez całe swoje wirtualne życie. Codzienne logowanie oraz korzystanie z różnych usług i produktów wpływa na nie korzystnie.

Witryna i jej zawartość

Witryna internetowa, została starannie przygotowana na potrzeby całego projektu. Począwszy od blogu technicznego, zakończywszy na serwisie interaktywnym (Gratka, Ogłoszenia, Pogoda). Wszystko idealnie współgra z każdym modułem cząstki, bowiem integracja to podstawa! Adres który od dzisiaj będzie utożsamiany z nową tradycją, zostanie niebawem udostępniony szerszemu gronu - czyli Wam!

Animacje.

W naszej bazie danych posiadamy ponad sto animacji, tylko po to, by Wasze akcje stały się barwniejsze. Animacje można otworzyć poprzedzając tekst ukośnikiem (np. /krzeslo) lub też poprzez standardowe /p - animacje.

Zarządzanie firmą, ugrupowaniem frakcyjnym, zrzeszeniem przestępczym.

Od teraz zarządzanie ów grupami będzie możliwe za pośrednictwem panelu bezpośrednio w grze. Otrzymacie możliwość zarządzania pracownikami wraz z nadawaniem im uprawnień, pojazdami, produktami oraz drzwiami. By dodać gracza do danego ugrupowania, trzeba zaprosić go poprzez serwer. Proste, czyż nie?

Przejścia, teleporty - zarządzanie.

Ten podzespół też znacie, z prawie każdego serwera typu RolePlay. Otrzymujemy dzięki ów systemowi możliwość wjazdu pojazdem do drzwi, czy też zarządzanie nim poprzez intuicyjne okienko graficzne. Dostajemy możliwość ustawienia pozycji wejściowej, wynajęcia pokoju graczowi, przypisaniu budynku, zakupu systemu Hi-Fi, czy też ustalenia nazwy wyświetlanej w eleganckim TextDrawie który się pojawia przez wejście w znaczek.

Transport własny - pojazdy.

Standard każdego serwera, bez tego żaden by nie istniał. Dzięki niemu posiadamy możliwość zarządzaniem pojazdu - otwieranie, zamykanie, przypisywanie. Nie zabraknie tu też zapisywania uszkodzeń wizualnych. By je naprawić, trzeba udać się do najbliższego warsztatu samochodowego - tam, soft wyliczy koszt naprawy silnika oraz części zamiennych. Lecz to nie wszystko! Wychodzimy z nowością jaką jest możliwość zachowania przedmiotu w pojeździe, nie będąc w nim, lecz stojąc przy bagażniku. Nie zapominamy również o możliwości przekazania pojazdu drugiemu graczu, poprzez prostą, intuicyjną komendę.

Przedmioty.

Wyobrażacie sobie teraz serwer, bez nowoczesnego zarządzania swoim ekwipunkiem? Śmiemy w to wątpić. Moduł przedmiotów to dzisiaj standard. Daje możliwość odkładania przedmiotu w dowolne miejsce, oferowania go drugiemu graczu, podnoszenia czy też używania. Typy przedmiotów są różne, a możliwość ich używania jest bajecznie prosta.

Kurierzy.

Dajemy możliwość nowym graczom zarobienia trochę pieniędzy na start, poprzez bycie właśnie kurierem. Po zamówieniu przedmiotów, wtedy trzeba jechać do magazynu po paczkę, a następnie przetransportować ją pod drzwi budynku, gdzie została zamówiona paczka.
Zamawianie przedmiotów.
Gracze posiadający uprawnienia do zarządzania, mają możliwość zamawiania przedmiotów dostępnych pod typ frakcji, organizacji czy też biznesu. Odbywa się to poprzez komendę, gdy jest się w środku budynku, do którego gracz posiada uprawnienia zarządzania. Po wszystkim, produkt zostaje dodany do listy oczekujących paczek - wtedy kurier musi ją dostarczyć z magazynu do drzwi, zaś gdy nie ma żadnego kuriera on-line, wtedy paczka automatycznie jest dodawana do magazynu.

Siłownie.

Tak - realistyczna siłownia. Dzięki właśnie temu modułowi, od teraz pragniemy by siłownie stały się wysoko priorytetowym biznesem, tak samo jak restauracja czy inne. Gracz, przychodząc na siłownie i kupując bilet, ma możliwość podejścia do obiektów. Po wpisaniu komendy, nasza postać wejdzie na ów rowerek, czy też podniesie sztangę. Klikając LPM, możemy unieść sztangę - w przypadku rowerka, rozpędzamy się. Po przejechaniu/uniesięciu danej ilości - nasza siła powiększy się. Zależy to od dystansu.

Gdzie nas znajdziesz?
www.solar-rp.com.pl
 
[Zobacz profil]

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.087 sekund