Recent news Recent articles Several files Hot topics on message board
San Andreas Multiplayer 0.3e
Nowe GTA ujawnione !
2K Czech + Rockstar = GTA V ?
Grand Theft Auto 5 kontra rzeczywistość
Spolszczenie tbogt
Informacje
Bohater
Kody
Stacje radiowe
Postacie
World Trade Center Mod - Updat
Hot Coffee Mod
Stunt Bike v2
Aston Martin Vanquish
San Andreas Trailer
Problem z hd
[RP] Solar RP!
Radiostacje i muzyka
Trzba coś zmienic
Chcę zostać redakorem

STATUS

Unregistered

Login
Register

GALLERY

[Gallery]

OFF TOPIC

Brak obrazka.

[Archiwum]

APPEARANCE
Jim's Vision
Old School
Język polski
English language

POLL

Czy podoba Ci się trailer GTA V?

Tak
Nie
Nie widziałem
Login to vote in this survey
Results
Archive

MAIN MENU

GTA CHINATOWN WARS

GTA 4

GTA VCS

GTA LCS

GTA SA

GTA VC

GTA 3

GTA ADVANCE

GTA 2

GTA LONDON

GTA 1

NEWSY
SAN ANDREAS MULTIPLAYER 0.3E
Autor: GeeWhiz | Napisano: 10 Mar 2012, godz. 16:24
Od dłuższego czasu ekipa zajmująca się tworzeniem multiplayera do Grand Theft Auto: San Andreas, nie dawała znaku życia. W końcu, po ponad czterech miesiącach, mamy okazję zapoznać się nową wersją, znanego zapewne wszystkim, SA:MP'a.

Muszę przyznać, że bardzo ucieszyłem się z tego faktu. Jednakże moja radość nie trwała długo. Najnowsza wersja, tak naprawdę, nie pachnie świeżością - póki co wydanie RC, a wprowadzone modyfikacje bardziej przydadzą się samym deweloperom i skrypterom niż graczom .

Dotychczas wydane zostały dwie wersje RC, obydwie są jednak niedostępne na "linuxowe serwery". Z pewnością znajdziemy w nich kilka nowych funkcji, a także liczne korekty w stosunku do wcześniejszej wersji. Nie oczekujmy jednak zbyt wiele. Sam multiplayer, pod względem jakości, przegrywa bój z MTA, swoim odwiecznym rywalem. Miejmy nadzieję, że w niedługim czasie pojawi się już całkowicie nowa wersja, która zaskoczy nas ilością innowacji.

Źródło: GTAM.info

Komentarze (0)

NOWE GTA UJAWNIONE !
Autor: GeeWhiz | Napisano: 07 Mar 2012, godz. 12:54
Podczas gdy fani serii z niecierpliwością oczekują na dalsze informacje odnośnie V części Grand Theft Auto, brytyjski sklep - Play.com, rzekomo przez przypadek, ujawnia kilka niezapowiedzianych jeszcze gier na PlayStation Vitę. Spośród wszystkich, zamieszczonych tytułów, największe poruszenie spowodowało pojawianie się "Grand Theft Auto: Vice City Nights".Póki co zamieszczone gry nie zostały, jak dotąd, zapowiedziane. Prawdopodobnie przyjdzie nam na to poczekać do 9 marca. W tym dniu firma Sony planuje konferencję "PlayStation Vita Game Heaven", w czasie której zostaną zaprezentowane nowe tytuły na konsolę.

Źródło: CDaction.pl

Komentarze (0)

2K CZECH + ROCKSTAR = GTA V ?
Autor: GeeWhiz | Napisano: 06 Mar 2012, godz. 16:54
Jak podaje serwis VG247, powołując się przy tym na anonimowe źródło, dwa giganty - 2K Czech i Rockstar rzekomo już od roku współpracują. Czy to aby na pewno możliwe?

Z pewnością tego typu pogłosek nie możemy traktować jako bezpodstawnych. Spoiwem łączącym oba giganty jest wydawca - Take Two. To jednak nie wszystko. Dzięki jego planom Mafia ma się stać jedną z wiodących serii na rynku.

Taka współpraca z pewnością przyniesie obustronne korzyści. Podczas gdy 2K Czech ma się zająć cutscenkami oraz kilkoma innymi elementami gry, w zamian Rockstar ma udostępnić sekrety dotyczące Grand Theft Auto.

Póki co Take Two milczy i nie dementuje plotek. Jeśli okażą się one rzeczywiście prawdziwe, to mamy szansę na dwie, wspaniale się zapowiadające, gry.

Źródło: GRYOnline.pl

Komentarze (1)


Autor: GeeWhiz | Napisano: 01 Mar 2012, godz. 03:25
Z wielkim impetem przechodzę do redagowania kolejnego newsa.

Jeden z redaktorów serwisu iGTA5.com postanowił porównać budynki, które możemy podziwiać w pierwszym jak dotąd zwiastunie V, z tymi z realnego świata, a więc z Los Angeles.

Muszę przyznać, że sam jestem pozytywnie zaskoczony. Polecam każdemu z was odbycie takiej wycieczki, jednocześnie po świecie GTA jak i samym Los Angeles.

A to dla zaspokojenia waszej ciekawości.

Źródło: iGTA5.com

Komentarze (0)

SPOLSZCZENIE TBOGT
Autor: GeeWhiz | Napisano: 29 Feb 2012, godz. 06:53
Witajcie!

Na szczęście mam ostatnio trochę wolnego czasu i chcę go należycie spożytkować. Z racji, że już od dłuższego czasu nie napisałem nic na OG stwierdziłem, że to świetna okazja by wzbogacić zasoby tej strony.

Przechodząc jednak do głównego wątku, który chciałbym dzisiaj poruszyć. Otóż od dłuższego czasu ekipa Iron Squad zajmuje się tworzeniem spolszczenia dla dodatku Grand Theft Auto IV, zatytułowanego The Ballad of Gay Tony. Mimo, iż od premiery gry minęło sporo czasu, to i tak nie brakuje osób, które wręcz nie mogą uzbroić się w cierpliwość, i pragną jak najprędzej przetestować twór autorstwa Iron Squad. Tymczasem ekipa polonizacyjna nie marnuje czasu i publikuje pierwszy gameplay polskiej wersji dodatku. Póki co chwała im za to, mam tylko nadzieję, że już niebawem w pełni spolszczony dodatek ujrzy światło dzienne.
Jeśli chcecie zobaczyć filmik, to odsyłam was do strony Iron Squad.

Źródło: Iron Squad

Komentarze (0)


[Więcej newsów]

Copyright © GTA : Orange Grove 2004 - 2018
Czas generowania: 0.053 sekund